EnPara Ayda 187 Liraya 5000 Lira Kredi

EnPara ‘açık açık söylüyoruz’ diyor ve ayda 187 Liraya 5000 Lira kredi veriyor. Kıllanan Adam’ın son kredi kampanyasının tanıtımları televizyon ekranlarında ve medyada görülmeye başladı. EnPara’nın mesajı çok net: En avantajlı kredi, yıllık maliyet oranı en düşük olan kredidir. EnPara’nın son kredi kampanyası en iyi maliyet oranlarıyla karşımıza çıkıyor.

Finansbank’ın kuruluşu EnPara’da tüm işlemler internet üzerinden yapılıyor. Bu nedenle şubeye gitmeye gerek olmuyor. EnPara Sonbahar Kredi kampanyasında 36 ay vadeli olarak 5.000 TL kredi kullananlar ayda 187 Lira taksit ödemesi yapıyorlar. EnPara’da 30.000 Liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Tüm vadelerde ve tutarlarda aylık % 1.40 faiz oranı uygulanıyor.

Dosya masrafı ve kredi tahsis ücretinin olmadığı kampanyada sigorta bedeli de ödenmiyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise % 22.13 olarak gerçekleşiyor. EnPara web sitesinde yer alan hesaplama makinesiyle tüm tutar ve vadeler için ne kadar geri ödeme yapılacağını ayrıntılarıyla hesaplayıp görmek mümkün. Örneğin 36 ay vadeli olarak 30.000 TL kullananlar aylık 1.117 Lira geri ödeme yapıyorlar. 36 ay vadeli olarak 10.000 Lira kullanılması durumunda aylık geri ödenecek tutar 372 Lira oluyor. Kredi için 36 aya kadar istenen vadeler tercih edilebiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “EnPara Ayda 187 Liraya 5000 Lira Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 9.000 TL Bayrama Özel Kredi

Ramazan Bayramı için özel kredi veren bankalar arasına Yapı Kredi Bankası da katıldı. Uzun bayram tatilinde masraflar için nakit paraya...

Bayramda Yavuz Sultan Selim Köprüsü Ücretsiz mi 3. Köprü

Kurban Bayramı tatili günleri boyunca köprü ve otoyolların ücretsiz olduğu açıklandı. Ancak iki köprü bundan istisna edildi: Yavuz Sultan Selim...

Kapat