Esnafa En Hızlı Kredi Başvurusu Denizbank Web Sitesinde

Esnafa en hızlı kredi başvurusu Denizbank web sitesinde. Denizbank’In web sitesini ziyaret eden esnaf TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgileriyle kolaylıkla Esnaf Kredisi başvurusu yapıyor. Üstelik Denizbank’tan Kobi tarifesi alanlara aylık % 1.47’den başlayan faiz oranı uygulanıyor. Kredinin üst limiti ise 125.000 Lira.

Kredi arayan esnaflar için uygun çözüm Denizbank’ta. Düşük faiz oranlarıyla, yüksek tutarlı bir Esnaf Kredisi için banka banka gezmeye gerek yok. Denizbank’ın internet sitesini ziyaret ederek 125.000 TL’ye kadar Esnaf Kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kobi tarifesi alanlar düşük faiz oranından yararlanıyor.

Denizbank web sitesinden yapılan, 125 Bin Lira limitli ve % 1.47 faiz oranlı kredi başvurusu İşletme Kart, Taksitli Ticari Kredi, Ticari Kurtaran Hesap, DBS ve Taşıt Tanıma Sistemi ürünlerinden birini ya da birkaçını seçme imkanı sunuyor. Başvuru yapan esnaf kendi tercihi ve ihtiyacına göre seçeceği bir ya da birden fazla ürünü belirlenecek limitler dahilinde kullanabiliyor. Esnafa hızlı ve pratik kredi çözümleri sunan Denizbank, Kobi tarifesi alanlara düşük faiz ve yüksek tutarlı kredi imkanı sunuyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Esnafa En Hızlı Kredi Başvurusu Denizbank Web Sitesinde”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Banka Kredisi 48 Ay Vade Ne Zaman? İhtiyaç Tüketici Kredisi

Bankaların verdiği ihtiyaç kredilerinde vadenin 48 aya çıkartılacağı açıklandı. Tüketici kredilerinde, bir diğer deyişle ihtiyaç kredilerinde vade en önemli tercih...

Garanti’nin Facebook’a özel faiz oranlarını biliyor muydunuz?

Garanti Bankası'nın Facebook üzerinde de bir sayfası olduğunu bilmeyen yoktur. Garanti'nin Faceboook'taki sayfasını ziyaret eden herkes o sayfaya sadece bir...

Kapat