Esnafa En Hızlı Kredi Başvurusu Denizbank Web Sitesinde

Esnafa en hızlı kredi başvurusu Denizbank web sitesinde. Denizbank’In web sitesini ziyaret eden esnaf TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgileriyle kolaylıkla Esnaf Kredisi başvurusu yapıyor. Üstelik Denizbank’tan Kobi tarifesi alanlara aylık % 1.47’den başlayan faiz oranı uygulanıyor. Kredinin üst limiti ise 125.000 Lira.

Kredi arayan esnaflar için uygun çözüm Denizbank’ta. Düşük faiz oranlarıyla, yüksek tutarlı bir Esnaf Kredisi için banka banka gezmeye gerek yok. Denizbank’ın internet sitesini ziyaret ederek 125.000 TL’ye kadar Esnaf Kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kobi tarifesi alanlar düşük faiz oranından yararlanıyor.

Denizbank web sitesinden yapılan, 125 Bin Lira limitli ve % 1.47 faiz oranlı kredi başvurusu İşletme Kart, Taksitli Ticari Kredi, Ticari Kurtaran Hesap, DBS ve Taşıt Tanıma Sistemi ürünlerinden birini ya da birkaçını seçme imkanı sunuyor. Başvuru yapan esnaf kendi tercihi ve ihtiyacına göre seçeceği bir ya da birden fazla ürünü belirlenecek limitler dahilinde kullanabiliyor. Esnafa hızlı ve pratik kredi çözümleri sunan Denizbank, Kobi tarifesi alanlara düşük faiz ve yüksek tutarlı kredi imkanı sunuyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Esnafa En Hızlı Kredi Başvurusu Denizbank Web Sitesinde”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Emekliye Banka Promosyonu Müjdesinde Son Aşamaya Gelindi

Milyonlarca emeklinin uzun süreden beri adeta dört gözle beklediği banka promosyonu ödemesinin son aşamaya geldiği bildirildi. Bankalar ile SGK arasında...

Çeyiz Hesabı ve Konut Hesabı beklenen ilgiyi görmedi

Hükümetin bu yıl başlattığı Çeyiz Hesabı ve Konut Hesabı uygulamalarına yeteri kadar başvuru olmadı. 18 Nisan'da başlatılan Çeyiz Hesabı için...

Kapat