Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL Bayram Kredisi

Finansbank’ın günde 9 TL taksitle 7.500 TL Bayram Kredisi kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz bayramlarda büyük ilgi gören kampanya kapsamında 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik 3 ay ertelemeli olarak. Finansbank Bayram Kredisi aylık taksit tutarı kişiye özel uygulanacak faiz oranına göre 270 TL ile 292 TL arasında değişiyor. 3 ay ertelemeli seçenekte ise toplamda 33 taksit sözkonusu olduğu için ödenecek aylık taksit 297 TL ile 323 TL arasında gerçekleşiyor.

Finansbank’ın 2016 Ramazan Bayramına özel kredi kampanyasına katılmak çok kolay. Kredi başvurusu yapmak için bir SMS göndermek yeterli oluyor. Finansbank’ın cepten kredi başvuru numarası 5030. Finansbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TC kimlik numarasını yazıp 5030’a SMS göndermek gerekiyor.

Bayram kredilerinde bankalar kampanyalarını açıklamaya başlarken Finansbank’ın yeni kampanyası dikkatleri üzerine çekti. Finansbank’ın bayram öncesinde devam eden kredi kampanyasında günde 9 TL taksitle 7.500 TL kredi sunuluyor. Finansbank’tan değişik tutarlarda, her ihtiyaca uygun kredi seçeneklerinden birini tercih ederek kredi kullanmak mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İnternete Sızan Kimlik Bilgisi ile Kredi Çekilir mi?

Bu haftanın önemli konularından biri kimlik bilgilerinin çalınması ve internete sızdırılması oldu. Yetkililer önemli birşey olmadığını söylerken, uzmanlar sızdırılan kimlik...

Vakıfbank 2016 Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi

2016 yılına girmek üzere olduğumuz bugünlerde yeni yıla 0 kilometre yepyeni bir otomobille girme hayali kuranları Vakıfbank'ta inanılmaz fırsatlar bekliyor....

Kapat