Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL Bayram Kredisi

Finansbank’ın günde 9 TL taksitle 7.500 TL Bayram Kredisi kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz bayramlarda büyük ilgi gören kampanya kapsamında 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik 3 ay ertelemeli olarak. Finansbank Bayram Kredisi aylık taksit tutarı kişiye özel uygulanacak faiz oranına göre 270 TL ile 292 TL arasında değişiyor. 3 ay ertelemeli seçenekte ise toplamda 33 taksit sözkonusu olduğu için ödenecek aylık taksit 297 TL ile 323 TL arasında gerçekleşiyor.

Finansbank’ın 2016 Ramazan Bayramına özel kredi kampanyasına katılmak çok kolay. Kredi başvurusu yapmak için bir SMS göndermek yeterli oluyor. Finansbank’ın cepten kredi başvuru numarası 5030. Finansbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TC kimlik numarasını yazıp 5030’a SMS göndermek gerekiyor.

Bayram kredilerinde bankalar kampanyalarını açıklamaya başlarken Finansbank’ın yeni kampanyası dikkatleri üzerine çekti. Finansbank’ın bayram öncesinde devam eden kredi kampanyasında günde 9 TL taksitle 7.500 TL kredi sunuluyor. Finansbank’tan değişik tutarlarda, her ihtiyaca uygun kredi seçeneklerinden birini tercih ederek kredi kullanmak mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL Bayram Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
CEPTETEB Ayağınıza Gelen Masrafsız Bayram Kredisi

CEPTETEB'in tüm müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisi, ihtiyaç duyulduğu anda en hızlı şekilde yanınıza, deyim yerindeyse ayağınıza kadar geliyor. Yerinizden...

Garanti Bankası Yüzde 1.19 Faizli Yaz Kredisi

Garanti Bankası'nın her yaz mevsiminde müşterilerine sunduğu Yaz Kredisi kampanyası, bu yıl da her zaman olduğu gibi uygun faiz oranlarıyla...

Kapat