Finansbank Günde 9 TL Taksitle Bayram Kredisi – 3 Ay Ertelemeli

Finansbank’ın 2016 yılı için başlattığı Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Günde 27 TL taksitli kampanyadan yararlanmak isteyenler, en yakın finansbank şubesine uğrayıp başvuru yapıyorlar. Finansbank’ın bu çok özel kampanyasını, henüz haberdar olmayanlar için yeniden inceleme gereği duyduk.

Finansank Finasçı’nın sunduğu 2016 Ramazan Bayramı kampanyasından 36 ay vadeyle 7.500 TL tutarında bayram kredisi kullanılabiliyor. Bayram kredisini aylık % 1.23 faiz ile kullananlar, bunun geri ödemesini ayda 270 TL taksitle yapabiliyor ki, bu da günde 9 TL taksit ödemesi anlamına geliyor.Aynı tutarda bayram kredisini $ 1.39 faiz ile kullananlar, ayda 279 TL taksit ödemesi yapıyor. Aylık % 1.50 faiz oranıyla kullanan Finansbank müşterisinin ayda 285 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak her faiz oranında 39 TL alınıyor.

Finansbank Bayram Kredisi’nde 3 ay taksit erteleme seçeneği de var. Bu seçenekte vade süresi 33 ay olarak gerçekleşiyor. Aylık % 1.23 faiz oranı ile kredi kullananlar ayda 297 TL taksit ödemesi yaparken aylık % 1.39 faiz oranıyla kredi alanlar için ayda 30′ TL taksit ödemesi yeterli oluyor. Aylık % 1.50 faiz oranı üzerinden kredi başvurusu yapanların ise ayda 314 TL taksit ödemesi gerekiyor.

“Bu bayramda da 3 ay ertelemeli kredi finansçıdan alınır!” sloganıyla tanıtımı yapılan Finansbank kampanyasına başvuru yapmak için TC Kimlik Numaranazı SMS ile 5030’a göndermeniz yeterli… Bu başvuruyu Finansbank müşterisi olmayanlar da yapabiliyor. Finansbank müşterileri ise internet veya cep şubesinden krediye başvurup onaylandıktan sonra anında kullanabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Günde 9 TL Taksitle Bayram Kredisi – 3 Ay Ertelemeli”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Hangi Memur Emeklisi Ne Kadar Fark Alacak?

408.000 memur emeklisine ödenecek ikramiye farkı, 30 yıldan fazla çalışılan her yıl için 4.000 lirayı (Eski parayla 4 milyar lira)...

Emekliye promosyonda gerçek rakam ortaya çıktı

Emekliye promosyonda bankaların gerçek teklifinin yıllık aslında 100 TL olduğu, halka duyurulan 900 TL gibi rakamların hiç konuşulmadığı ortaya çıktı....

Kapat