Finansbank Kış Kredisi ile Sevinmeyen Kalmayacak

2016 yılına girerken en son kredi kampanyalarından biri de Finansbank’tan geldi. Ocak ayı Finansbank Kış Kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Finansbank Kış Kredisi’ne başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli.

Finansbank Kış Kredisi 36 ay kadar istenen vadelerde kullanılabiliyor. Kampanya kapsamında % 1,33 faiz oranı ile 3.000 TL kredi kullanmak mümkün. % 1,33 faiz oranı 12 ay vade ve 3.000 TL tutar için geçerli. 12 ay vadeli olarak 3 Bin Lira alanlar ayda 277 Lira geri ödeme yapıyorlar. Diğer vade ve tutarlarda aylık % 1.47 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananlar ayda 378 TL taksit ödüyorlar.

Finansbank’ın kış aylarına özel fırsatından yararlanmak için 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Dileyenler Finansbank web sitesinden Hemen Başvur’a tıklayarak ön başvuru yapmak da mümkün. Bunun yanısıra Finansbank Şubeleri’nden ön başvuru yapılabiliyor.

Ön başvuru sonucunun olumlu olması halinde istenilen herhangi bir Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurusu tamamlanabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Finansbank Kış Kredisi ile Sevinmeyen Kalmayacak”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası'na kredi başvurusunu Dijital Kredi ile yapanlar, 48 ay vade seçeneği ve uygun faiz oranlarıyla avantajlı çıkıyor. Garanti İnternet...

Bağ-Kur’luya Ziraat’ten Emekli Olma Kredisi

Emeklilik koşullarını tamamlayan ancak prim borcu olan Bağ-Kur'luya teminatsız kredi imkanı geldi. Krediyi Ziraat Bankası verecek ve emeklilik hemen gerçekleşecek....

Kapat