Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Türkiye’nin en gelişmiş sektörlerinin başında bankacılık ve finansın geldiğine kuşku yok. Ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve yabancı bankaların hepsinin müşterilerine daha iyi hizmet vermek için teknolojinin en yeni imkanlarını kullandığını söyleyebiliriz. Klasik banka şubelerinin yanı sıra internet ve cep telefonu alanında da bankacılık sektörünün önder konumda olduğunu biliyoruz.

Müşteriye daha iyi hizmet anlamında teknolojiyi kullanan bankalardan birisi de Finansbank… Müşterinin ihtiyaç kredisi veya nakit avans gibi her alanda yaptığı başvuruları en kısa sürede değerlendirmek için teknolojiyi en iyi kullanan bankaların başında geliyor. Finansbank şubelerine ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi başvurusu yapanlar, başvurunun sonucunu yine şubelerden öğrenebilecekleri gibi evinden hiç çıkmadan da sonuca ulaşıyorlar.

Finansbank’a yapılan kredi başvurusunun sonucunu Banka şubeleri, internet bankacılığı, SMS yoluyla ve banka ATM’leri üzerinden en kısa sürede öğrenmek mümkün… Örneğin cep telefonu veya internet üzerinden yapılan başvurunun geri dönüşü saniyeler içinde gerçekleşiyor. Herhangi bir sebeple geri dönüş olmazsa Finansbank kredi başvuru sonucu sorgulama uygulamaları kullanılabiliyor.

Yaptığınız başvurunun sonucunu en hızlı ve kolay sorgulamanın bir başka yöntemi de Finansbank telefon bankacılığını kullanmak… 444 0 900 veya 0850 222 0 900 numaralı telefonlardan herhangi birini aradıktan sonra sesli kayıt sisteminin devreye girmesiyle görevli personele ulaşabilir ve yaptığınız başvuru hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıysa hemen en yakın Finansbank şubesini ziyaret edebilir, kredinizi kullanabilirsiniz. Olumsuz sonuçlandıysa eksik olan belgelerinizi tamamlayıp yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası

Hükümetin aldığı son kararla ihtiyaç kredilerinde en uzun vadenin 36 aydan 48 aya çıkarılmasıyla birilkte bankaların kredi kampanyaları hız kazandı....

Denizbank’tan Tatil Harcamasına Yaz Boyunca 4 Taksit

Denizbank Bonus Kart sahibi olanlar, yaz boyunca tatil harcamalarına 4 ay taksit fırsatından yararlanıyorlar. Denizbannk Bonus Kart'ın 2016 yazı için...

Kapat