Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu 5030’a Yapılıyor

2015 yılı bitmek üzereyken Finansbank’tan iyi bir yeni yıl kredisi kullanma fırsatı halen devam ediyor. Finansbank 2016 Yılbaşı Kredisi kampanyası 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. Yeni yıla girerken ihtiyaçlarını hemen karşılıyor, kredi taksit ödemelerine üç ay ertelemeli olarak başlıyorlar. Finansçı’dan uygun faiz oranlı yeni yıl kredisi için fırsat Ocak 2016’da da devam edecek. Finansbank Yeni Yıl Kredisi için son başvuru tarihi 8 Ocak 2016.

3 ay ertelemeli Finansbank Yeni Yıl Kredisi’ne başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli. Sadece cep telefonundan değil, diğer bankacılık kanallarından da başvuru yapmak mümkün. Finansbank şubelerinden ya da Finansbank internet sitesinden de başvuru yapılabiliyor. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Kredi başvurusu ön onay alamazsa gelir belgesi istenebiliyor. Adres kayıt sisteminde adres kaydı olmayanlardan da fatura istenebiliyor.

3 ay ertelemeli olarak Yılbaşı Kredisi kullananlar geri ödemelerini 33 ayda gerçekleştiriyorlar. Buna göre 10.000 TL Yeni Yıl Kredisi kullanılması durumunda aylık taksit olarak 418 TL ödeniyor. 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanmayıp 36 ay vadeyi tercih edenler 10.000 TL kredi için aylık 379 TL taksit ödemesi yapıyorlar. 5.000 TL kredi için 3 ay ertelemeli 33 ay vadede geri ödenecek aylık taksit 209 TL olurken, ertelemesiz 36 ay vade için aylık taksit tutarı 190 TL olarak gerçekleşiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu 5030’a Yapılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kredi Kartı Borcu Ne Zaman Takibe Düşer İcralık Olur

Kredi Kartı İdari Takip ve Yasal Takip Süreci Nasıl İşliyor? Kredi kartı ekstre borcunun takibe girmesini istemiyorsanız her ay gelen...

Emekliye promosyonu sadece Ziraat Bankası verecek

Milyonlarca emeklinin aylardır beklediği promosyon ödemeleri için bankalarla yürütülen pazarlık çalışmaları nihayet tamamlandı. Özel bankaların çekildiği, sadece kamu bankalarının masada...

Kapat