Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu 5030’a Yapılıyor

2015 yılı bitmek üzereyken Finansbank’tan iyi bir yeni yıl kredisi kullanma fırsatı halen devam ediyor. Finansbank 2016 Yılbaşı Kredisi kampanyası 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. Yeni yıla girerken ihtiyaçlarını hemen karşılıyor, kredi taksit ödemelerine üç ay ertelemeli olarak başlıyorlar. Finansçı’dan uygun faiz oranlı yeni yıl kredisi için fırsat Ocak 2016’da da devam edecek. Finansbank Yeni Yıl Kredisi için son başvuru tarihi 8 Ocak 2016.

3 ay ertelemeli Finansbank Yeni Yıl Kredisi’ne başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli. Sadece cep telefonundan değil, diğer bankacılık kanallarından da başvuru yapmak mümkün. Finansbank şubelerinden ya da Finansbank internet sitesinden de başvuru yapılabiliyor. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Kredi başvurusu ön onay alamazsa gelir belgesi istenebiliyor. Adres kayıt sisteminde adres kaydı olmayanlardan da fatura istenebiliyor.

3 ay ertelemeli olarak Yılbaşı Kredisi kullananlar geri ödemelerini 33 ayda gerçekleştiriyorlar. Buna göre 10.000 TL Yeni Yıl Kredisi kullanılması durumunda aylık taksit olarak 418 TL ödeniyor. 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanmayıp 36 ay vadeyi tercih edenler 10.000 TL kredi için aylık 379 TL taksit ödemesi yapıyorlar. 5.000 TL kredi için 3 ay ertelemeli 33 ay vadede geri ödenecek aylık taksit 209 TL olurken, ertelemesiz 36 ay vade için aylık taksit tutarı 190 TL olarak gerçekleşiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu 5030’a Yapılıyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Cep’ten Şubeye Gitmeden Sıra Numarası Nasıl Alınır?

Garanti Bankası'nın "Cepten şubeye randevu" sloganıyla tanıttığı reklam filmindeki yeni mobil bankacılık uygulaması büyük ilgi gördü. Reklam filminde ihtiyar adamın...

Emeklinin bayram öncesi maaşı yarın bankalara yatırılıyor

Kurban Bayramı öncesi ödeneceği açıklanan emekli maaşlarının ilgili banka hesaplarına yatırılmasına yarın başlanıyor. Tahsis numarasının son rakamı 9, 7, 5,...

Kapat