Garanti 48 Ay Vadeli 1.19 Faizli İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası cazip fırsatlar sunuyor. Kampanyada kredi kullanmak isteyenler 50.000 TL ve üzerindeki tutarlarda % 1.19 faiz oranından yararlanıyor. Vadeler ise 48 aya kadar uzanıyor.

Garanti Destek Kredisi ile % 1.19’dan başlayan ihtiyaç kredisini 48 aya varan vadelerle kullanmak mümkün. Yüzde 1.19 faiz oranı 50 Bin Lira ve üzerindeki kredilerde geçerli. Daha düşük tutarlarda farklı faiz oranları uygulanıyor. Örneğin 25.000 TL kredi kullanmak isteyenler % 1.33 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi 48 aya varan vadelerle çekilebiliyor.

Garanti Bankası’nın yeni kampanyasının televizyon reklamları başladı. Aslında yaz aylarında başlayan kredi kampanyası sonbahar aylarında da devam ediyor. Kredi başvurusu şubeden yapılabildiği gibi cepten ve internetten de yapılabiliyor. Cepten başvurular için maksimum tutar 25.000 TL.

Bankanın kredi kampanyası sonbahar aylarında oldukça konuşulacak gibi. Düşük faiz oranı ve 48 aya varan vadeler krediyi cazip kılıyor. Üstelik kampanya kapsamında 50 Bin TL ve üzerindeki rakamlar için de kredi başvurusu yapmak mümkün.

İhtiyaç kredilerinde en uzun vadenin 48 aya çıkarılmasıyla birlikte vadelerini artıran bankalardan biri de Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası’nda 48 aya kadar her vadede ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca son çıkan yapılandırma düzenlemesi kapsamında eski kredi ve kart borçları 72 aya kadar vadelerle taksitlendiriliyor. Kredi almak isteyenlerin en başta tercih ettikleri bankalardan biri olan Garanti Bankası’nın 2017 yılı kampanyaları şimdiden merakla bekleniyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Garanti 48 Ay Vadeli 1.19 Faizli İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi

Beklenen müjde geldi. Garanti Bankası'nın yeni kredi kampanyasında vade 48 ay. Garanti'nin 2016 Sonbahar Kredisi 48 ay vadeli olarak sunuluyor....

Ohal Sonrası Gayrimenkul Ev Dükkan Fiyatları Ne Olur?

Vatandaşın gündemdeki sorularından biri de şu: Ohal emlak fiyatlarını nasıl etkiler? Her durumda artan, kriz tanımayan ev ve dükkan fiyatları...

Kapat