Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi

Beklenen müjde geldi. Garanti Bankası’nın yeni kredi kampanyasında vade 48 ay. Garanti’nin 2016 Sonbahar Kredisi 48 ay vadeli olarak sunuluyor. Son kredi düzenlemeleri kapsamında ihtiyaç kredisi vadesinin 48 aya çıkarılmasının ardından ilk kampanya Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti’nin 2016 Sonbahar Tüketici Kredisi kampanyası 48 ay vadeli.

Garanti’den 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler 50.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanıyor. Faiz oranları vade süresine ve kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Maaş müşterisi olmayan ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesinden kredi kullananlar 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyor.

Sonbaharın başladığı aylarda gelen Garanti kampanyası paraya en çok ihtiyaç duyulan aylarda cazip bir nakit fırsatı sunuyor. Vadenin uzaması daha düşük aylık taksit anlamına geliyor. 48 ay vadeli il kampanyadan yararlanak isteyenlerin Garanti Bankası’nı tercih etmeleri yeterli.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliye Banka Promosyonu Müjdesinde Son Aşamaya Gelindi

Milyonlarca emeklinin uzun süreden beri adeta dört gözle beklediği banka promosyonu ödemesinin son aşamaya geldiği bildirildi. Bankalar ile SGK arasında...

Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli, 1.14 Faizli İhtiyaç Kredisi

Geçtiğimiz hafta bireysel ihtiyaç kredisi faizlerinde indirime gittiğini açıklayan Garanta Bankası'nın sonbahar kampanyası yeni düşük faiz oranlarıyla yenilendi. Televizyon reklamlarıyla...

Kapat