Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi

Beklenen müjde geldi. Garanti Bankası’nın yeni kredi kampanyasında vade 48 ay. Garanti’nin 2016 Sonbahar Kredisi 48 ay vadeli olarak sunuluyor. Son kredi düzenlemeleri kapsamında ihtiyaç kredisi vadesinin 48 aya çıkarılmasının ardından ilk kampanya Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti’nin 2016 Sonbahar Tüketici Kredisi kampanyası 48 ay vadeli.

Garanti’den 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler 50.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanıyor. Faiz oranları vade süresine ve kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Maaş müşterisi olmayan ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesinden kredi kullananlar 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyor.

Sonbaharın başladığı aylarda gelen Garanti kampanyası paraya en çok ihtiyaç duyulan aylarda cazip bir nakit fırsatı sunuyor. Vadenin uzaması daha düşük aylık taksit anlamına geliyor. 48 ay vadeli il kampanyadan yararlanak isteyenlerin Garanti Bankası’nı tercih etmeleri yeterli.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Dost Kredi – Masrafsız İhtiyaç Kredisi Transferi

Halkbank, diğer bankalara ihtiyaç kredisi borcu olan ve bunları ödemekte zorlanan herkesi Dost Kredi kullanmaya davet ediyor. Halkbank dışındaki bankalara...

Bankaların SMS ile Kredi Başvurusu Numaraları

Bankalara SMS ile başvuru yapmak çok kolay... Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmenin kolay ve pratik yollarından birisi, hiç kuşkusuz SMS hatlarını...

Kapat