Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi

Beklenen müjde geldi. Garanti Bankası’nın yeni kredi kampanyasında vade 48 ay. Garanti’nin 2016 Sonbahar Kredisi 48 ay vadeli olarak sunuluyor. Son kredi düzenlemeleri kapsamında ihtiyaç kredisi vadesinin 48 aya çıkarılmasının ardından ilk kampanya Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti’nin 2016 Sonbahar Tüketici Kredisi kampanyası 48 ay vadeli.

Garanti’den 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler 50.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanıyor. Faiz oranları vade süresine ve kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Maaş müşterisi olmayan ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesinden kredi kullananlar 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyor.

Sonbaharın başladığı aylarda gelen Garanti kampanyası paraya en çok ihtiyaç duyulan aylarda cazip bir nakit fırsatı sunuyor. Vadenin uzaması daha düşük aylık taksit anlamına geliyor. 48 ay vadeli il kampanyadan yararlanak isteyenlerin Garanti Bankası’nı tercih etmeleri yeterli.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
CEPTETEB Ayağınıza Gelen Masrafsız Bayram Kredisi

CEPTETEB'in tüm müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisi, ihtiyaç duyulduğu anda en hızlı şekilde yanınıza, deyim yerindeyse ayağınıza kadar geliyor. Yerinizden...

31 Aralık Perşembe Bankalar Tatil mi Açık mı Kapalı mı?

Yeni yıl yaklaşırken yine en çok merak edilenlerden biri bankaların 31 Aralık günü açık mı kapalı mı olduğu. Bayramlarda ve...

Kapat