Garanti Bankası 327 Lira Taksitle Bayram Kredisi 2017

2017 yılının Ramazan Bayramı tatili sadece dört gün olsa da, dokuz günlük süreye yayılmasa da, bayramın getirdiği ihtiyaçlar bitmez. Akdeniz ve Ege sahillerine gidilmeyecek olsa bile evin içindeki ihtiyaçların ardı arkası kesilmez.

Bu gerçeği çok iyi bilen Garanti Bankası, 2017 Ramazan Bayramı için müşterilerine çok özel bir bayram kredisi kampanyası hazırladı. Aylık 300 TL taksit ödemeli kredi dilimleri, bütçesi sınırlı olanlara hizmet ederken ödeme gücü yüksek müşteriler için de daha büyük tutarlarda kredi dilimleri düzenlendi. Kısacası, Bayram Kredisi kullanmak için bu yıl Garanti Bankası’nı tercih edenleri rahatlatacak bir kampanya gündeme geldi.

Garanti Bankası’nda Bayram gelmeden tüm ihtiyaçları için cebine uygun kredi seçenekleri arayanlara 48 ay vade imkanları ve % 1.29’dan başlayan uygun faiz oranları bulunuyor. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; Bayram kredisine başvuru yapılabiliyor, daha önce yapılmış başvurular tamamlayabiliyor ve şubeye gitmeden hesaba aktarılan paranının kullanılması mümkün oluyor.

Kampanya kapsamında 10.000 TL tutarında 48 ay vadeli bayram kredisi kullanılması halinde geri ödemesi aylık 327 TL taksitlerle yapılabiliyor. Bu kredi diliminin faiz oranı ise aylık % 1.69 seviyesinde bulunuyor. 25.000 TL seviyesinde Bayram Kredisi kullanmak isteyenlerin aylık geri ödeme taksitleri 770 TL’ye yükselirken faiz oranının % 1.44’e düştüğünü görüyoruz. Daha yüksek ödeme gücüne sahip olan müşteriler ise, örneğin 75.000 TL tutarında kredi çekerlerse % 1.29 faiz oranından yararlanıyor.

Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabiliyor. Maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limitin 25.000 TL olduğunu hatırlatalım.

Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebiliyor. Öğretmen, asker, polis ve doktorların kamu çalışanı olduklarını gösteren kimlikleriyle başvurması gerekiyor. Garanti Bankası müşterisi olanlar, başvuru kanallarının herhangi birinden işlem başlatabiliyor, Garanti şubelerinden veya Garanti İnternet / Cep üzerinden Bayram Kredisini kullanabiliyor. Garanti müşterisi olmayanlar ise, Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru formundan başvuruyu gerçekleştirebiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası 327 Lira Taksitle Bayram Kredisi 2017”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Suriye Cerablus Operasyonu Kredileri Nasıl Etkiler?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin salı sabahı Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus'a yönelik başlattığı Fırat Kalkanı operasyonu bir anda dünya gündeminin zirvesine oturdu. Sabahın...

Garanti Bankası Esnafa 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi 2017

Esnafın ve KOBİ'lerin garantisi olarak tanınan Garanti Bankası, 2017 yılı başlamadan yeni yıl kampanyasının startını verdi. Sadece esnaf ve KOBİ'lerin...

Kapat