Garanti Bankası 375 Lira Taksitli Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası’nın Kurban Bayramı için başlattığı “375 Lira Taksitli Kredi Kampanyası”, tatil sonrasında da hız kesmeden devam ediyor. Garanti’nin kredi kampanyasına katılanlar, başta okul ihtiyaçları olmak üzere sonbahara hazzırlık mesraflarını ayda sadece 375 Lira taksit ödemesi yaparak kolayca karşılıyorlar. Daha farklı ödeme seçeneği düşünenler için farklı faiz oranları ve vade seçenekleri de kampanya harici olarak sunuluyor.

Ayda 375 TL taksit fırsatından yararlanmak için 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli kullanmak gerekiyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1.43 seviyesinde ve tahsis ücreti olarak da sadece 50 TL alınıyor. Sigorta bedeli olarak 100 TL alındığı için toplam ücret 150 TL olurken kredinin aylık toplam maliyet oranı % 1,81, yıllık % 21,72 şeklinde gerçekleşiyor.

Kampanya kapsamında 15.000 TL kredi kullanmak isteyenlerin 3d ay vade için aylık % 1.39 faiz üzerinden aylık 558 TL taksit ödemesi yapması gerekiyor. 20.000 TL kredi kullanmak isteyenler için faiz oranı aylık % 1.37’ye düşerken aylık 740 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor.

Kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerde, Garanti şubelerinden 100.000 TL’ye, Garanti internet şubesinden 15.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabildiğini belirtelim. Krediye sadece nüfus cüzdanıyla başvuru, internet şubesi kullanıcıları için geçerli… Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin Garanti şubelerine giderken kamu kimliği gerekiyor.

İnternet şubesinden kredi kullanımı yapılması için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileriyle imzasının bulunması gerektiğini unutmayın.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası 375 Lira Taksitli Sonbahar Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İş Bankası Yeni Yıl Kredi Kampanyası 2016

İş Bankası'nın her yıl bugünlerde düzenlediği geleneksel Yeni Yıl Kredisi kampanyası uygun faiz oranlarıyla başladı. İş Bankası'nın 2016 Yeni Yıl...

Vakıfbank’tan Maaş Müşterilerine 30.000 TL Anında Taksitli Kredi

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla çalışmalarına hız veren VakıfBank, farklı beklentilere sahip müşterilerinin ihtiyaçlarına özel bankacılık ürünleri ve çözümleri sunmaya devam...

Kapat