Garanti Bankası Elma Hesabı Paranıza Para Kazandırıyor

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu Elma Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabınızdaki bakiyenizi değerlendirmek için otomatik fon alım satımı yapıyor. Elma hesaplarının otomatik fon alım-satım işleminde kullanılan vadesiz TL alt limiti minimum 1.500 TL olarak belirlenmiş.

Elma hesabınızdaki 1.500 TL’nin üzerinde kalan kısım için Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alım işlemleri otomatik olarak yapılıyor. Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, Elma Hesabı paranızı Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değerlendirmeye başlıyor, böylece paranıza değer kazandırıyor.

Garanti Bankası İnternet Şubesinde biir hesabınız varsa, Elma Hesabını kendiniz de açabilirsiniz. Elma Hesabı açtırma işlemi, İnternet Şubesi Başvurular menüsü Hesap Açılışı adımından ve 444 0 333 Alo Garanti’den ya da şubelerimizden kolayca yapılabiliyor. Garanti Bankasında henüz hesabınız olmayanların Elma Hesabı hakkında bilgi almak ve hesap açtırmak için en yakın Garanti şubesine uğraması yeterli…

Garanti Elma Hesabı Özellikleri

Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerin zamanı geldiğinde, tümü Elma Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödeniyor.

Paranız Elma Hesabı’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebiliyorsunuz.

Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değer kazanan para, tüm ödemeler ve nakit ihtiyaçlar için 24 saat boyunca, İnternet Şubesinden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti’den veya Garanti şubelerinden kullanılabiliyor. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeler zamanı geldiğinde, Elma Hesabındaki parayla otomatik olarak ödeniyor.

Elma Hesabındaki paranın Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değerlenmesi sırasında istenildiği zaman nakit para çekilebiliyor.

Elma Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyesinin 1.500 TL üzerinde kalan kısmı için Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alım işlemleri yapılıyor.

Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değer kazanan para, tüm ödemeler ve nakit ihtiyaçlar için 24 saat boyunca, İnternet Şubesinden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti’den veya Garanti şubelerinden kullanılabiliiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Elma Hesabı Paranıza Para Kazandırıyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
48 Ay Vadeli Kredi Hangi Bankalar Veriyor?

Hükümetin verdiği son müjdeyle ihtiyaç kredisi kullanımında en uzun vade 48 aya çıktı. Şimdiye kadar en fazla 36 ay vade...

Denizbank’tan Esnafa 80.000 TL En Hızlı Kredi

İşleri yolunda gitmeyen, nakit sıkıntısı çeken esnafa en hızlı kredi desteği ve çözümü her zaman olduğu gibi yine Denizbank'tan geldi....

Kapat