Garanti Bankası Esnafa 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi 2017

Esnafın ve KOBİ’lerin garantisi olarak tanınan Garanti Bankası, 2017 yılı başlamadan yeni yıl kampanyasının startını verdi. Sadece esnaf ve KOBİ’lerin yararlanabildiği Garanti Bankası kampanyasında esnafın elini rahatlatacak aylık % 1.15 faiz fırsatı ve 3 ay taksit erteleme avantajı bir arada sunuluyor. Garanti’nin 2017 kredi kampanyasına katılanlar, ilk taksiti 2017 yılında ödeme avantajını bugünden yakalıyor.

Türkiye’nin her yerindeki esnaf ve KOBİ’lere açık tutulan yeni yıl kampanyasında, 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı öne çıkıyor. 3 ay ödemesiz dönem seçeneğiyle birlikte sunulan esnaf kredisinde nakit ihtiyaçları bugün karşılanırken geri ödemesine 2017 şubat ayında başlanıyor.

Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabiliyor. Ödemesiz dönemli kredi fırsatı için kredi alt limitinin 10.000 TL olouğunu, üst limitin bulunmadığını belirtelim. Aylık eşit taksitli kredi kullanan esnaf için kredi alt limiti 1.000 TL ve bu seçeneğin de üst limit bulunmuyor. 3 aylık ödemesiz dönem sonrası için aylık eşit taksitli kredi kullanılıyor.

30 Kasım 2016 akşamına kadar devam edecek olan Garanti Bankası esnaf yeni yıl kampanyasında sadece ticari taksitli kredi fırsatı yer alıyor. Bireysel amaçlı kredi kullandırımı ise söz konusu olmuyor. Bireysel kredi kullanmak isteyen esnaf da boş çevrilmiyor ve ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuluyor.

Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterdiği için 48 ay vade ve aylık % 1.15 dışındaki diğer seçenekleri hakkında şube yetkilileriyle görüşülmesi gerekiyor. Aynı şekilde Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebileceği için ödemesiz dönemli kredi maliyet oranları ve örnek ödeme tablosu için şubeler ile görüşülmesi gerektiğini hatırlatalım.

Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabiliyor. Tarım sektöründe çalışan ve çiftçi belgesine sahip müşterilerle KOBİ firma ortaklarının durumu hakkında şube yetkilileriyle görüşmekte yarar var. İhtiyaç duyduğunuz ek bilgileri Garanti Bankası internet sitesini ziyaret ederek de bulabilirsiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Esnafa 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi 2017”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Finansbank Ayda 212 TL’ye 5000 TL Kredi Finansçıdan

'Kredi Finansçıdan alınır' diyen Finansbank ayda 212 TL taksitle 5.000 TL kredi kullandırıyor. Kredi kampanyasında dileyenler 3 ay erteleme seçeneğini...

Kuveyt Türk Faizsiz Ek Limit Veren Banka Kartı

Kuveyt Türk'ün müşterilerine sunduğu yeni banka kartı, alışveriş sırasında önemli kolaylıklar sağlıyor. Alışverişte vadesiz hesaptaki bakiyeyi kullanıyor veya bu bakiyenin...

Kapat