Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Garanti Bankası’nın esnaf ve KOBİ müşterilerine destek sağlamak için başlattığı Komşu Esnaf Kredi Kampanyası devam ediyor. Kurban Bayramı sonrasına kadar sürecek kampanyada esnaf ve KOBİ’lere özel 60 aya varan vadeler ile ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli kredi fırsatı sunuluyor.

Kampanya kapsamında ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 60 ay vadeli TL taksitli kredi kullanılabiliyor. Kredi kullanımı için kredi alt limiti 1.000 TL olan kampanyada herhangi bir üst limit bulunmuyor.

Garanti Bankası kampanyasında 30.000 TL kredinin 36 ay vade için kullanılması halinde aylık % 1.41 faiz uygulanırken aylık taksit ödemesi ise 1.081 TL oluyor. 50.000 TL kredi kullananlar ayda 1.802 TL, 100.000 TL kredi kullananlar ayda 3.572 TL taksit ödemesi yapıyorlar. 100.000 TL kredi kullanımında aylık faiz oranının % 1.36’ya düştüğünü belirtelim. Kredi tahsis ücreti olarak tüm tutar ve vadeler için 550 TL alınıyor.

Bu rakamların aylık eşit taksitli kredi için örnek ödeme planı olduğunu belirtelim. Ödemesiz dönemli kredilerle ilgili ödeme planı için en yakın Garanti Bankası şubesinde müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Ticari taksitli kredi kapsamında minimum 1 ay, maksimum 60 ay vadeli olmak kaydıyla ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli kredi kullanılabiliyor. Kredi başvuruları, Garanti Bankası yetkilileri tarafından yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülüyor.

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası hakkında daha geniş bilgi almak ve başvuru yapmak için Garanti şubesini ziyaret edebilir, 444 KOBİ 444 5624’yi arayabilirsiniz. Garanti Bankası internet sitesinde yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak da başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi 2017

Garanti Bankası'nın, sonbaharda artan ihtiyaçlar için hazırladığı Sonbahar Kredisi 2917 kampanyası, her bütçeye uygun faiz oranı seçenekleriyle devam ediyor. Kampanya...

Emekliye ikramiye, Meclis Komisyonunda kabul edildi

Memur emeklilerine geçmişe dönük emekli ikramiye ödenmesine olanak tanıyan Emekli Sandığı Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının,...

Kapat