Garanti Bankası Yüzde 1.19 Faizli Yaz Kredisi

Garanti Bankası’nın her yaz mevsiminde müşterilerine sunduğu Yaz Kredisi kampanyası, bu yıl da her zaman olduğu gibi uygun faiz oranlarıyla başladı. Ramazan Bayramı tatilinin hemen ardından start alan Garanti Yaz Kredisi kampanyası, aylık % 1.19’dan başlayan düşük faiz oranıyla 31 Ağustos 2016 akşamına kadar devam edecek.

Garanti Bankası yaz kampanyasında 10.000 TL ile 50.000 TL arasında istenilen tutarda ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün… 10.000 TL tutarında kredi için aylık % 1.47, 25.000 TL tutarında kredi için aylık % 1.32 faiz oranı uygulanıyor. Kampanya kapsamında öne çıkarılan aylık % 1.19 faiz oranının 50.000 TL ve üzerindeki ihtiyaç kredisi kullanımları için geçerli olduğunu belirtelim.

Garanti Bankası Yaz Kredisi kampanyasında sunulan tüm kredileri 36 aya kadar vade ile kullanmak mümkün… 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar, bir defaya mahsus 50 TL kredi tahsis ücreti ödüyorlar ve kredinin geri ödemesini 36 ayda 377 TL taksitler halinde yapabiliyorlar.

Garanti Bankası’nın yaz kampanyasında Garanti şubelerinin yanı sıra internet veya cep telefonu aracılığıyla yapılan başvurular da kabul ediliyor. İnternet ve Garanti Cep üzerinden yapılan işlemlerde en uygun ihtiyaç kredisine başvuru yapılıyor, herhangi bir kanaldan başlatılan başvuru tamamlanabiliyor, şubeye gitmeye gerek olmadan Garanti’deki hesaba aktarılan paranın hemen kullanılması mümkün oluyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Yüzde 1.19 Faizli Yaz Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları arasında "İlkleri Getiren Banka" olarak tanınan İktisatbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bayrama özel ihtiyaç kredisi...

İhtiyaç Kredisi kullanırken en çok yapılan 10 hata

İhtiyaç kredisi kullanmak çoğu zaman can simidi gibidir. Neye ihtiyacınız olduğunu, nereye harcayacağınızı biliyorsanız ve ödeme gücünüzü de doğru hesapladıysanız...

Kapat