Garanti Cep Konuştuğunuzu Anlayan ve Yapan Ugi

Garanti Bankası’nda artık Ugi var. Sevimli karakter Ugi’yle tanıtılan yeni Garanti teknolojisi konuştuğunuzu anlıyor ve yapıyor. Garanti Cep’te sunulan son teknoloji ile görüntülü kredi başvurusu yapmak mümkün oluyor. ‘Artık yalnız değilsiniz’ diyen Garanti Bankası Cep şubesinde konuştuğunuzu anlayan ve yapan yepyeni bir teknoloji sunuyor.

Garanti Cep Şubesi’nde artık değişik kredi başvurusu seçenekleri sunuluyor. Her zaman olduğu gibi Başvurular menüsünün altında yer alan Kredi Başvurusunu seçerek Destek Kredisi için kredi başvurusu yapmak mümkün. Bunun yanısıra yeni sunulan Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak Garanti Bankası’nın müşteri temsilcileriyle görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurusunun olumlu değerlendirilmesi ve gerekli şartları taşımanız halinde kredi kullandırım süreci cep şubesi üzerinden devam ettirilebiliyor. Kredi başvurusunun hangi aşamada olduğu da Cep Şubesi Kredi Başvuru Takip seçeneğinden izlenebiliyor.

Cep Şubesi üzerinden Kredi Kullan seçeneğini takip ederek kredi kullandırım süreci başlatılabiliyor. Garanti’nin en son teknolojisi sayesinde kredi sözleşmeleri Cep Şubesi üzerinden onaylanıyor, böylece kredi başvuru ve kullanma süreçlerinin tümü şubeye gitmeksizin cep telefonu üzerinden tamamlanıyor. Onaylanan kredi tutarı şubeye gitmeden Garanti Bankası’ndaki hesabınıza aktarılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Garanti Cep Konuştuğunuzu Anlayan ve Yapan Ugi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın belirli bir süreyle...

Kredi Kartı Borçları Kaç Taksit Olacak? Yeni Yapılandırma

Kredi kartı borçları vatandaş için sorun olmaya devam ederken kart borçlularını rahatlatacak yeni bir müjde geldi: Kredi kartı borçları şimdi...

Kapat