Garanti Cep’ten Şubeye Gitmeden Sıra Numarası Nasıl Alınır?

Garanti Cep'ten Şubeye Sıra Numarası Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’nın “Cepten şubeye randevu” sloganıyla tanıttığı reklam filmindeki yeni mobil bankacılık uygulaması büyük ilgi gördü. Reklam filminde ihtiyar adamın söylediği “Barış, öne geçemedin, barış bu teknolojiyle barış” sözü dillere yerleşti. Baş rolünde genç oyuncu Barış Arduç’un oynadığı reklam filmini izleyenler, özellikle de bankada sıra bekleyecek zamanı olmayan çalışanlar, cep telefonunu kullanarak sıra numarasının nasıl alınacağını merak ediyorlar.

Cep ve internet şubeleriyle bugüne kadar birçok öncü yeniliği hayata geçiren Garanti Bankası’nın yeni özelliği, ATM’de yapılamadığı için mutlaka şubede yapmak zorunda olduğunuz işlemler için şubeye gitmeden mobil uygulama üstünden de randevu alabilmenizi sağlıyor.

Bunun için Garanti Cep Şubesi uygulamasının ilk ekranındaki ‘ATM / Şube’ ikonuna tıklayıp randevu işlemlerinden sizin için en uygun şubeyi, tarihi ve saat aralığını belirlemek yeterli oluyor. Bu sayede Garanti müşterileri, hem sıralamada öncelik elde etmiş oluyor, hem de işlem öncesi şubede beklemek zorunda kalmıyor.

Garanti Bankası’nın yeni cep uygulamasının bir sonraki güncellemesinde çok daha cazip yenilikler olacağı bildiriliyor. Bunların başında da, Garanti müşterilerinin yakın çevredeki bütün Garanti Bankası şubelerinin mevcut sıra yoğunluğunu görme ve bu doğrultuda seçim yapma fırsatı bulunuyor. Şu an 500 bin kişilik bir deneme grubunda aktif hale getirilen özellik Ağustos ayında bütün Garanti Cep Şubesi kullanıcılarının hizmetine sunulacak.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Cep’ten Şubeye Gitmeden Sıra Numarası Nasıl Alınır?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kredi kartı borcu taksitlendirmenin en kısa yolu

Kredi kartı borçları artık önü alınamayacak hale geldiyse, bir karttan para çekip öbürüne yatırarak günü kurtarıyorsanız, kredi kartı borcunuzu taksitlendirme...

Bayram Sonrasının İlk Kredi Kampanyası Halkbank’tan

0 günlük uzun bayram tatili geride kaldı. Kamu kurumları ve bankalar bugünden itibaren yeniden açılıyor. Tatil sonrası Halkbank şubelerine giden...

Kapat