Garanti Cep’ten Şubeye Gitmeden Sıra Numarası Nasıl Alınır?

Garanti Cep'ten Şubeye Sıra Numarası Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’nın “Cepten şubeye randevu” sloganıyla tanıttığı reklam filmindeki yeni mobil bankacılık uygulaması büyük ilgi gördü. Reklam filminde ihtiyar adamın söylediği “Barış, öne geçemedin, barış bu teknolojiyle barış” sözü dillere yerleşti. Baş rolünde genç oyuncu Barış Arduç’un oynadığı reklam filmini izleyenler, özellikle de bankada sıra bekleyecek zamanı olmayan çalışanlar, cep telefonunu kullanarak sıra numarasının nasıl alınacağını merak ediyorlar.

Cep ve internet şubeleriyle bugüne kadar birçok öncü yeniliği hayata geçiren Garanti Bankası’nın yeni özelliği, ATM’de yapılamadığı için mutlaka şubede yapmak zorunda olduğunuz işlemler için şubeye gitmeden mobil uygulama üstünden de randevu alabilmenizi sağlıyor.

Bunun için Garanti Cep Şubesi uygulamasının ilk ekranındaki ‘ATM / Şube’ ikonuna tıklayıp randevu işlemlerinden sizin için en uygun şubeyi, tarihi ve saat aralığını belirlemek yeterli oluyor. Bu sayede Garanti müşterileri, hem sıralamada öncelik elde etmiş oluyor, hem de işlem öncesi şubede beklemek zorunda kalmıyor.

Garanti Bankası’nın yeni cep uygulamasının bir sonraki güncellemesinde çok daha cazip yenilikler olacağı bildiriliyor. Bunların başında da, Garanti müşterilerinin yakın çevredeki bütün Garanti Bankası şubelerinin mevcut sıra yoğunluğunu görme ve bu doğrultuda seçim yapma fırsatı bulunuyor. Şu an 500 bin kişilik bir deneme grubunda aktif hale getirilen özellik Ağustos ayında bütün Garanti Cep Şubesi kullanıcılarının hizmetine sunulacak.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Garanti Cep’ten Şubeye Gitmeden Sıra Numarası Nasıl Alınır?”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi kartında yeni dönem 1 Ocak`ta başlıyor

Kredi kartı ile internetten alışverişte yılbaşından itibaren yeni bir dönem başlıyor. 1 Ocak 2018 tarihinden sonra internetten alışveriş için müşteri...

İngiltere AB’ye Neden Hayır Dedi

YABANCI İLGİSİ ÜLKE HALKINI NASIL VURUYOR? Londra'yı ele alalım. O kadar gözde bir yer ki tüm dünyanın yatırımı burada. Bu...

Kapat