Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız

Garanti Bankası şimdi cepten, şubeye gitmeden, evraksız kredi kullanmanın rahatlığını sunuyor: Garanti Bankası Dijital Kredi.

Ugi’yle tanıtılan yeni Garanti teknolojisi Dijital Kredi’yle hayatımızı kolaylaştırıyor. Garanti Cep Şubesi’nden evraksız, beklemeden, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma ve çıkan krediyi hesaba aktarma imkanı sunuluyor. Garanti Cep’te sunulan son görüntülü kredi başvurusu yapma imkanıyla müşteri temsilcisiyle doğrudan görüşerek kredi başvuru yapmak mümkün oluyor.

Garanti Bankası Cep şubesinde konuştuğunuzu anlayan ve yapan yepyeni bir teknoloji var. Garanti Cep Şubesi Başvurular menüsünün altında yer alan Kredi Başvurusunu seçeneğinden kolayca Destek Kredisi başvurusu yapılabiliyor. Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak da müşteri temsilcisiyle doğrudan görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Kredi kullandırım ve hesaba geçirilme sürecinin tümü Cep şubesi üzerinden devam ettirilebiliyor. Kredi Başvuru Takip imkanı sunan yeni Ugi teknolojisiyle onaylanan kredi şubeye gitmeye gerek kalmadan hesaba geçirilebiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank 288 TL Taksitle Yeni Yıl Kredisi 2017

Vakıfbank'ın 2017 Yeni Yıl Kredisi kampanyası her bütçeye uygun taksit ve 48 aya varan vade fırsatlarıyla başladı. Akla gelebilecek her...

Emekliye Banka Promosyonu Adım Adım Geliyor

Milyonlarca emeklinin beklediği promosyonda pazarlıklarda sona yaklaşılırken, muhtarlara 300 lira ödeme anlaşması yapıldı. Emeklilerle ilgili kararın bayrama kadar verilmesi bekleniyor....

Kapat