Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız

Garanti Bankası şimdi cepten, şubeye gitmeden, evraksız kredi kullanmanın rahatlığını sunuyor: Garanti Bankası Dijital Kredi.

Ugi’yle tanıtılan yeni Garanti teknolojisi Dijital Kredi’yle hayatımızı kolaylaştırıyor. Garanti Cep Şubesi’nden evraksız, beklemeden, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma ve çıkan krediyi hesaba aktarma imkanı sunuluyor. Garanti Cep’te sunulan son görüntülü kredi başvurusu yapma imkanıyla müşteri temsilcisiyle doğrudan görüşerek kredi başvuru yapmak mümkün oluyor.

Garanti Bankası Cep şubesinde konuştuğunuzu anlayan ve yapan yepyeni bir teknoloji var. Garanti Cep Şubesi Başvurular menüsünün altında yer alan Kredi Başvurusunu seçeneğinden kolayca Destek Kredisi başvurusu yapılabiliyor. Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak da müşteri temsilcisiyle doğrudan görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Kredi kullandırım ve hesaba geçirilme sürecinin tümü Cep şubesi üzerinden devam ettirilebiliyor. Kredi Başvuru Takip imkanı sunan yeni Ugi teknolojisiyle onaylanan kredi şubeye gitmeye gerek kalmadan hesaba geçirilebiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
TEB’de Emekli Maaşını Taşıyanlara Promosyon Ödemesi Devam Ediyor

TEB'in Sosyal Güvenlik Kurumu ile (SGK) yaptığı anlaşma doğrultusunda, emekli maaşını bu bankaya taşıyan SGK emeklilerine promosyon ödemeleri devam ediyor....

İlk Defa Kredi Kullanacaklara 4 Öneri Daha

İlk defa kredi başvurusunda mı bulunacaksınız? Gençsiniz ve iş hayatınıza yeni mi başladınız? Bugüne kadar hiç kredi kullanmadınız, ilk defa...

Kapat