Garanti İnternet Şubesinde Krediniz Anında Hesabınıza Geliyor

Garanti Bankası İnternet Şubesi veya Cep Şubesi kullanıcıları, hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorr ve hesabına aktarılan paranızı kullanmaya başlayabiliyor. Üstelik kredinin hesaba aktarımı için banka şubesine gitmeye bile gerek kalmadan işlem gerçekleşiyor.

Garanti Bankası İnternet Şubesine giriş yapanlar, daha önce farklı kanallarla yaptıkları ihtiyaç kredisi başvurularınn takibini İnternet Şubesi üzerinden yapabiliyor, başvuruyu devam ettirerek kredi tutarını hesabına aktarabiliyor.
Ayrıca kredi risk durumunu da İnternet Şubesinden öğrenilebiliyor. Başvuru menüsü KKB Raporları adımı Risk Raporu seçeneğinden bu işlemi yapmak mümkün…

Garanti Bankası’nın e-kredi kampanyası kapsamında maksimum 36 ay vadelerle ve şubelerden 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. İnternetten 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi 36 ay vadeyle kullanıldığında aylık % 1.49 faiz oranı uygulanıyor. Tahsis ücreti olarak bir defaya mahsus 50 TL ödendikten sonra kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılıyor ve aylık 379 TL taksitler halinde geri ödemesi yapılıyor.

Kullanılan kredinin 15.000 TL olması durumunda 36 ay vade için aylık faiz oranı % 1.44 seviyesine düşüyor ve sadece 75 TL kredi tahsis ücreti ödenerek ayda 563 TL taksitlerle geri ödemesi yapılıyor. 20.000 TL internet kredisi kullanananlar ise, aylık % 1.40 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeyle ve 100 TL tahsis ücreti ödemek suretiyle krediyi hemen hesaplarında görüyor ve kullanmaya başlıyorlar.

20.000 TL’nin üzerinde, örneğin 50.000 TL veya 100.000 TL gibi daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenlerin en yakın Garanti Bankası şubesine nüfus cüzdanıyla başvuru yapması gerekiyor. Çünkü internet ortamında maksimum 15.000 TL’ye kadar kredi başvuruları kabul ediliyor. Sadece nüfus cüzdanıyla başvurunun Garanti İnternet Şubesi kullanıcıları için geçerli olduğunu belirtelim.

İnternetten Kredi Başvurusu

Garanti Bankası internet şubesine giriş yaptığınızda Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden kredi başvurusunda bulunabilir, değerlendirme sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Değerlendirme sonrasında işlemleri tamamlamanız durumunda kredi tutarınız şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarılıyor.

Cep Şubesinden Kredi Başvurusu

Garanti Cep Şubesi Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu’na tıklayarak anında Destek Kredisi Başvurusunda bulunabilirsiniz. Değerlendirme sonrasında işlemleri tamamlamanız durumunda kredi tutarınız şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarılıyor.

Kredi Başvurusu Takibi

Garanti İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Başvurular menüsü Kredi adımı sayfası Devam Eden Kredi Başvuruları başlığı altında tüm kanallardan yaptığınız başvuruların durumunu takip edebilir, Başvuru Tamamla seçeneğiyle başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Cep Şubesi Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu’na tıklayarak Kredi Başvuru Takip adımından kredinizin sürecini takip edebilirsiniz.

Garanti İnternet şubesinden kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerektiğini hatırlatalım.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti İnternet Şubesinde Krediniz Anında Hesabınıza Geliyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank 3 Ay Ertelemeli 10000 TL Molalı Kredi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi fırsatı devam ediyor. Molalı Kredi olarak tanıtılan kredi ürünü 36 ay taksitle 10.000 TL...

Garanti’nin Facebook’a özel faiz oranlarını biliyor muydunuz?

Garanti Bankası'nın Facebook üzerinde de bir sayfası olduğunu bilmeyen yoktur. Garanti'nin Faceboook'taki sayfasını ziyaret eden herkes o sayfaya sadece bir...

Kapat