Günde 3 TL’ye Anında Kredi Odeabank Nakit Hazır ile

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Yıllardır aranan kredi kampanyalarından biri olan Nakit Hazır Kredi ile günde 3 TL’den başlayan taksitlerle anında kredi kullanmak mümkün. Odeabank’ın sevilen ihtiyaç kredisi ürünü Nakit Hazır Kredi ile ihtiyaç kredisi kullananlar onaylanan kredilerini şubeye gitmeye gerek kalmadan İnternet Şube, Mobil Şube üzerinden veya Odeabank 444 8 444 İletişim Merkezi’nden kolaylıkla vadesiz hesaplarına aktarabiliyor.

Odeabank’ın günde 3 TL taksitle geri ödeme imkanı sağlayan kredisi 3.000 TL tutar için geçerli. Kredinin vadesi 48 ay. Ayda 89 TL geri ödeme yaparak 48 ay vadeyle 3.000 Lira ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Daha yüksek tutarda kredi isteyenler için değişik seçenekler mevcut. Örneğin aylık 300 TL civarında taksit ödeyerek 10.000 TL kredi kullanmak mümkün.

Odeabank kredisi başvurusu için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar herkes Odeabank’tan ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Odeabank Nakit Hazır ile anında kredi kullanmak isteyenler Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını ekleyerek 8444’e gönderiyorlar. Mobil uygulamayla onaylanan Nakit Hazır Kredisi anında hesaba geçiyor. Dileyenler kredi başvurusu için Odeabank şubelerine gidiyorlar.

Odeabank Nakit Hazır Anında Kredi kullananlar tüm ihtiyaçlarını dert etmeden hemen karşılıyorlar, geri ödemelerini ise uygun taksit tutarlarıyla 48 ayda yapıyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Günde 3 TL’ye Anında Kredi Odeabank Nakit Hazır ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kart borcu kapatayım derken faiz girdabına girmeyin

Hükümetin banka kredisi ve kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılmasına imkan sağlayan kararının üzerinden oldukça uzun zaman geçti. Bu süre zarfında...

Bayram Sonrası ve 2016 İçin Dolar Tahminleri

Finans dünyasında verilen Kurban Bayramı arasının sonuna gelinirken uzun tatil sonrası Amerikan Dolarının hangi seviyeye çıkacağına yönelik tahminler de hız...

Kapat