Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır

Odeabank Nakit Hazır Kredisi bayramda da hizmetinizde. Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi kullanıcılarını bekliyor. Üstelik kredi tahsis ücreti ödemeden. Kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanıyla yapılabiliyor ve gelir belgesi aranmıyor.

Odeabank’ın Ramazan Bayramına özel kredi kampanyasıyla aylık 109 TL taksitle, 36 ay vadeli olarak 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. 7.000 TL kredi kullanmak isteyenler ise ayda 255 TL taksit ödüyorlar. Kredinin faiz oranı % 1.29 ve kredi tahsis ücreti yok.

Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle anında kredi kullanmak isteyenler Odeabank’ı tercih ediyor. Kredi gelir belgesiz ve kredi tahsis ücretsiz olarak alınabiliyor. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar olan herkes Odeabank ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
“Ben paramı dolara yatırırım” diyen yine kazandı

26 Eylül Pazartesi günü başlayıp 30 Eylül Cuma günü sona eren geçen haftada dolar yatırımcısı yine kazançlı çıktı. Moody's'in yaptığı...

Sigara ve İçkiye Ne Kadar Zam Gelecek? ÖTV Artışıyla Yeni Fiyatlar Ne Olacak?

Bilindiği gibi çoğu üründen KDV yanında Özel Tüketim Vergisi de alınıyor. Bu ürünlerin başında da alkollü içkiler ile tütün ürünleri...

Kapat