Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır

Odeabank Nakit Hazır Kredisi bayramda da hizmetinizde. Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi kullanıcılarını bekliyor. Üstelik kredi tahsis ücreti ödemeden. Kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanıyla yapılabiliyor ve gelir belgesi aranmıyor.

Odeabank’ın Ramazan Bayramına özel kredi kampanyasıyla aylık 109 TL taksitle, 36 ay vadeli olarak 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. 7.000 TL kredi kullanmak isteyenler ise ayda 255 TL taksit ödüyorlar. Kredinin faiz oranı % 1.29 ve kredi tahsis ücreti yok.

Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle anında kredi kullanmak isteyenler Odeabank’ı tercih ediyor. Kredi gelir belgesiz ve kredi tahsis ücretsiz olarak alınabiliyor. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar olan herkes Odeabank ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Maaşını Halkbank’tan Alan Çalışanlara KrediBordro24 İhtiyaç Kredisi

Halkbank, maaşını Halkbank'tan almakta olan çalışanlara özel KrediBordro24 ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kamu bankacılığına özel fırsatlarla donatılan kampanyada isteyenler masrafsız,...

Ohal Sonrası Bankalar Kapanır mı? İflas Eder mi?

Tüm yurtta olağanüstü hal ilan edilmesi ve piyasalarda yaşanan karışıklıklar ister istemez vatandaşı tedirgin ediyor ve şu soruları sorduruyor: Ohal...

Kapat