Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır

Odeabank Nakit Hazır Kredisi bayramda da hizmetinizde. Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi kullanıcılarını bekliyor. Üstelik kredi tahsis ücreti ödemeden. Kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanıyla yapılabiliyor ve gelir belgesi aranmıyor.

Odeabank’ın Ramazan Bayramına özel kredi kampanyasıyla aylık 109 TL taksitle, 36 ay vadeli olarak 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. 7.000 TL kredi kullanmak isteyenler ise ayda 255 TL taksit ödüyorlar. Kredinin faiz oranı % 1.29 ve kredi tahsis ücreti yok.

Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle anında kredi kullanmak isteyenler Odeabank’ı tercih ediyor. Kredi gelir belgesiz ve kredi tahsis ücretsiz olarak alınabiliyor. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar olan herkes Odeabank ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Günde 4 TL Taksitle Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kış Gelmeden Masrafsız Kış Kredisi Fırsatı Garanti’den

Kasım ayının son haftasına geldiğimiz halde kış sezonu henüz başlamadı. Güneşli ve ılık günler devam ediyor ama kısa süre sonra...

Dolar neden son iki haftanın en yükseğine çıktı?

29 Ağustos 2016 Pazartesi günü Dolar / TL, ilk defa 2,96'nın üzerine çıkarak yaklaşık iki haftanın en yüksek seviyesi olan...

Kapat