Halkbank 60 Ay Vadeli KKTC İhtiyaç Kredisi

Bu yazının başlığında “60 ay vade” sözünü görünce haber yazımında bir yanlışlık oldu diye düşünmeyin. Ortada herhangi bir yanlışlık yok. Çünkü Türkiye’de en uzun ihtiyaç kredisi vadesi yeni yeni 48 aya çıkmışken Kuzey Kıbrıs’taki (KKTÇ) bankalar, müşterilerine 60 ay vade yapabiliyorlar. Üstelik yerel bankaların yanı sıra Türkiye’deki bankaların Kuzey Kıbrıs kentlerindeki şubeleri de 60 aylık kredi ödeme vadesi uygulamasına uyum sağlıyor.

Halkbank’ın Kuzey Kıbrıs’taki şubelerinde hesap açtıranlar, 60 aylık ihtiyaç kredisi vadesinden yararlanabiliyor. Halkbank KKTC İhtiyaç Kredisinde 3 ay, 6 ay, 12 ay, 24 ay ve 36 ay vadelere ek olarak 60 aylık ödeme vadesi de bulunuyor..

Evindeki eşyaları yenilemek, tadilat yaptırmak, otomobiline bakım yaptırmak veya evlenmek isteyenler, nakit ihtiyacı olanlar krediyi cazip faiz oranlarıyla Halkbank’tan 60 aya kadar vade seçeneğiyle karşılayabiliyor.

Halkbank Kuzey Kıbrıs şubelerinde 36 ay vade için aylık % 1.29 faiz oranı, 60 ay vade için aylık % 1.39 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi kullananlar, bu kredinin geri ödemesini ayda 351 TL taksitle yapabiliyor. 60 ay vadeli kredi kullananların ise ayda 250 TL taksit ödemesi yeterli oluyor.

30.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vade için kullananlar, geri ödemesini ayda 1.054 TL taksitle, 60 ay vade için ise ayda 748 TL taksitle yapabiliyor. 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi için aylık taksit miktarları, 36 ay için 1.756 TL, 60 ay vade için 1.247 TL şeklinde gerçekleşiyor.

Halkbank Kuzey Kıbrıs şubelerinin sunduğu avantajlı bireysel kredilerinden faydalanmak için Halkbank KKTC şubelerine başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank 60 Ay Vadeli KKTC İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankaların Bayram Kredisi Yarışı Hızlandı

9 Eylül Cuma akşamı başlayacak 9 günlük Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kala bankalar da özel bayram kredisi paketleri hazırladı....

Emekli Promosyonu Ne Durumda? Bankalarla Anlaşma Oldu mu?

Basında yer alan haberler emekli maaşlarına yönelik banka promosyonunda sona gelindiği yönünde. Aslında aylardır değişik rakamlar telaffuz ediliyor ve değişik...

Kapat