Halkbank Dost Kredi ile Kredi Borç Transferi

Halkbank Dost Kredi, diğer bankalardaki ödemesi devam eden ihtiyaç kredilerini ve kredi kartı bakiyelerini Halk Bankası’na transfer etme imkanı sunuyor. Borç transferi uygun faiz oranlarıyla gerçekleşiyor. Faiz oranlarının uygun olmasının yanısıra Halkbank Dost Kredi’yi tercih etmek için bir diğer neden sunulan esnek ödeme seçenekleri oluyor. Transfer edilen kredi ve kredi kartı borcu 36 ay vadeyle ödenebiliyor.

Diğer bankalardaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını transfer etme fırsatı sunan Halkbank’ta uygun ödeme koşulları var. Halkbank Dost Kredi 36 ay vadeli olarak aylık % 1.33 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Üstelik Dost Kredi’de kredi tahsis ücreti yok.

Halkbank’tan Dost İhtiyaç Kredisi kullanmayı seçenler 36 ay vadeli 10.000 TL kredi için 367,32 TL aylık taksit ödemesi yapıyorlar. Dost Kredi’yle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alanların ödeyecekleri aylık tutar 183,66 TL oluyor.

Aylık taksitlerini ve toplam ödemelerini azaltmak isteyenler en yakın Halkbank şubesine uğrayarak Dost Kredi’nin cazip koşullarından yararlanıyorlar. Dost Kredi diğer bankalardaki borçları daha düşük maliyetle, düşük taksitlerle ve uzun bir vadeye yayarak transfer etmenin en akılcı yollarından biri olarak gözüküyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Dost Kredi ile Kredi Borç Transferi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Hangi memur emeklisi ne kadar ilave ikramiye alacak?

Anayasa Mahkemesi, Emekli Sandığı Kanunu'nun, "emekli ikramiyesinin hesabında 30 fiili hizmet yılından fazla sürelerin dikkate alınmayacağına" ilişkin hükmünü geçtiğimiz günlerde...

Trump kazanınca dolar 3.22 oldu. Yeni hedef 3.50 mi?

8 Kasım Salı günü yapılan ABD başkanlık seçimlerinde sürpriz gerçekleşti ve ABD'nin yeni başkanı Donald Trump oldu. Türkiye'deki piyasalar Hillary...

Kapat