Halkbank Dost Kredi ile Kredi Borç Transferi

Halkbank Dost Kredi, diğer bankalardaki ödemesi devam eden ihtiyaç kredilerini ve kredi kartı bakiyelerini Halk Bankası’na transfer etme imkanı sunuyor. Borç transferi uygun faiz oranlarıyla gerçekleşiyor. Faiz oranlarının uygun olmasının yanısıra Halkbank Dost Kredi’yi tercih etmek için bir diğer neden sunulan esnek ödeme seçenekleri oluyor. Transfer edilen kredi ve kredi kartı borcu 36 ay vadeyle ödenebiliyor.

Diğer bankalardaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını transfer etme fırsatı sunan Halkbank’ta uygun ödeme koşulları var. Halkbank Dost Kredi 36 ay vadeli olarak aylık % 1.33 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Üstelik Dost Kredi’de kredi tahsis ücreti yok.

Halkbank’tan Dost İhtiyaç Kredisi kullanmayı seçenler 36 ay vadeli 10.000 TL kredi için 367,32 TL aylık taksit ödemesi yapıyorlar. Dost Kredi’yle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alanların ödeyecekleri aylık tutar 183,66 TL oluyor.

Aylık taksitlerini ve toplam ödemelerini azaltmak isteyenler en yakın Halkbank şubesine uğrayarak Dost Kredi’nin cazip koşullarından yararlanıyorlar. Dost Kredi diğer bankalardaki borçları daha düşük maliyetle, düşük taksitlerle ve uzun bir vadeye yayarak transfer etmenin en akılcı yollarından biri olarak gözüküyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Dost Kredi ile Kredi Borç Transferi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans

9 günlük uzun bayram tatili sonrasının ilk sürprizi ING Bank'tan geldi. Bayramın yoğun harcamalarının ardından insanların acil nakit paraya ihtiyacı...

Vakıfbank 2015 Sonbahar Kredisi 1.35 Faiz Oranıyla

Vakıfbank 2015 Sonbahar Kredisi kampanyası devam ediyor. Kredi 36 aya varan vadelerle sunuluyor. Cazip faiz oranlarına sahip Halinizden Anlayan Sonbahar...

Kapat