Halkbank Dost Kredi – Masrafsız İhtiyaç Kredisi Transferi

Halkbank, diğer bankalara ihtiyaç kredisi borcu olan ve bunları ödemekte zorlanan herkesi Dost Kredi kullanmaya davet ediyor. Halkbank dışındaki bankalara borcu olanlar, Dost Kredi imkanı ile mevcut borçlarını hiçbir masraf ödemeden Halkbank’a transfer ediyor, sonrasında borç ödemesini daha uygun faizlerle yapıyorlar.

Halkbank Dost Kredi sayesinde diğer bankalarda devam eden ihtiyaç kredisi ve kredi kartı bakiyeleri uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile ödenebilir hale gelmiş oluyor. Dost İhtiyaç Kredisi’nin cazip faiz oranlarından faydalanarak, aylık taksitlerini ve toplam ödemeleri azaltma fırsatı doğuyor.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi kullanmayı düşünenler için 48 ay vade üzerinden küçük bir faiz ve vade karşılaştırması yapalım. Başka bir bankaya 10.000 TL tutarında mevcut kredi borcu veya kredi kartı borcunuz olduğunu varsayalım. Bunu 48 ay vade ile Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi’ne taşıyınca aylık faiz oranı % 1.33 oluyor. Diğer bankaya borcunuz hesaplanıyor ve borç ödemesi Halkbank tarafından o bankaya yapılıyor. Siz de aylık % 1.33 uygun faiz oranı ve 48 ay vade ile borcunuzu Halkbank’a transfer etmiş oluyorsunuz.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi ile borç transferi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir, gerekli belgelerle birlikte müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Dost Kredi – Masrafsız İhtiyaç Kredisi Transferi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Nakit Avans mı, İhtiyaç Kredisi mi Avantajlı?

Acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar, bu ihtiyacını bankadan sağlamak istediğinde iki seçenekle karşılıyorlar. Bunlardan birincisi kredi kartından nakit avans çekmek,...

6 milyon kişinin GSS prim borçları siliniyor

Hükümetten milyonlarca vatandaşa yeni bir müjde geldi. Gelir testi yaptırmadığı için borcu biriken 6 milyon kişiye önemli imkan geldi. Bu...

Kapat