Halkbank Düşük Faizli, 364 Lira Taksitli Sıcacık Kış Kredisi

Halkbank Düşük Faizli, 364 Lira Taksitli Sıcacık Kış Kredisi

Halkbank’ın düşük faizli, 364 TL taksitli Sıcacık Kış Kredisi Kampanyası başladı. 2016 yılının hemen başına denk gelmesi nedeniyle aynı zamanda Halkbank Yeni Yıl Kredisi özelliğini de taşıyan kampanyada artan veya azalan taksitli geri ödeme seçenekleri dikkati çekiyor. Halkbank müşterilerine sunulan bir başka avantaj da dileyenlere ilk taksitte iki ay erteleme fırsatı sunuluyor olması.

Halkbank Sıcacık Kış Kredisi’ne hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye bir adet SMS göndermek yeterli oluyor. Ayrıca tüm Halkbank şubelerinden, Halkbank internet şubesinden ve Halkbank Dialog’tan da başvuru yapılabiliyor.

Halkbank Sıcacık Kış Kredisi kampanyasına katılarak 50.000 TL tutarında kredi kullananlar, bunun geri ödemesini 36 ay vadede yapıyorlar. 262 TL kredi tahsis ücreti ödeyenler, aylık % 1.25 düşük faiz oranından yararlanıyorlar. Kredinin geri ödemesini ayda 364 TL taksitle gerçekleştiriyorlar. Masrafsız seçeneği tercih edenlere aylık % 1.35 faiz oranı teklif ediliyor. Bu ikisi dışında başka seçenek düşünenlerin en yakın Halkbank şubesinde müşteri temsilcisiyle görüşme yapması yeterli oluyor.

Halkbank kampanyasında 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün… Ancak internet sitesi, internet şubesi, Dialog kanalları ve SMS ile yapılan başvurularda kredi üst limitinin 15.000 TL olduğunu belirtelim. 15.000 TL ile 50.000 TL arasında Sıcacık Kış Kredisi kullanmak isteyenlerin en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek işlemlerini banka şubesinde yaptırması gerekiyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Düşük Faizli, 364 Lira Taksitli Sıcacık Kış Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
DenizBank’tan Devlet Katkılı Çeyiz Hesap Avantajları

Geliştirdiği bankacılık ürünleri ve kaliteli hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor. Uygulamaya aldığı Çeyiz Hesap ile en az...

Bayramda Yavuz Sultan Selim Köprüsü Ücretsiz mi 3. Köprü

Kurban Bayramı tatili günleri boyunca köprü ve otoyolların ücretsiz olduğu açıklandı. Ancak iki köprü bundan istisna edildi: Yavuz Sultan Selim...

Kapat