Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın belirli bir süreyle kısıtlı olmayan kredi ürünü 2016 yılında da cazip koşullar sunmaya devam edecek. Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak çok kolay. Aralarında boşluk bırakıp “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderen emekliler kolayca kredi başvurusu yapmış oluyorlar.

Kredi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Halkbank’ın kredi ürünü tüm SGK emeklilerine açık. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu ya da Bağ-Kur emeklileri cazip koşullarla ve dilerlerse masrafsız olarak kredi kullanabiliyorlar. Kredi için iki seçenek bulunuyor. Masrafsız olarak kredi kullanmak isteyenler aylık 1.35 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi tahsis ücreti ödeyenler ise % 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Kredi kullananlar ayrıca sigorta bedeli ödüyorlar.

50.000 TL’lik örnek ödeme tablosunda aylık maliyetler masrafsız kredi için % 1.71, düşük faizli kredi için % 1.65 düzeyinde gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise her iki seçenekte sırasıyla % 20.56 ve % 20.08 oranlarında.

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi tüm Halkbank şubelerinden, halkbank. com. tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dumankaya İnşaat’tan ev alanlar ne olacak?

FETÖ’ye finansal destek sağladıkları iddiasıyla Dumankaya İnşaat’ın sahibi ve ortakları Halit Dumankaya, Necla Dumankaya, Uğur Dumankaya, Barış Değer Dumankaya, Ayla...

SSK Emekli Aylığı 2017 Maaş Zammı Ne Kadar Olacak?

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklileri 2017 yılının ilk altı ayı için yapılacak maaş zammını bekliyorlar. Emeklilerin bu yıl da...

Kapat