Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın belirli bir süreyle kısıtlı olmayan kredi ürünü 2016 yılında da cazip koşullar sunmaya devam edecek. Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak çok kolay. Aralarında boşluk bırakıp “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderen emekliler kolayca kredi başvurusu yapmış oluyorlar.

Kredi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Halkbank’ın kredi ürünü tüm SGK emeklilerine açık. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu ya da Bağ-Kur emeklileri cazip koşullarla ve dilerlerse masrafsız olarak kredi kullanabiliyorlar. Kredi için iki seçenek bulunuyor. Masrafsız olarak kredi kullanmak isteyenler aylık 1.35 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi tahsis ücreti ödeyenler ise % 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Kredi kullananlar ayrıca sigorta bedeli ödüyorlar.

50.000 TL’lik örnek ödeme tablosunda aylık maliyetler masrafsız kredi için % 1.71, düşük faizli kredi için % 1.65 düzeyinde gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise her iki seçenekte sırasıyla % 20.56 ve % 20.08 oranlarında.

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi tüm Halkbank şubelerinden, halkbank. com. tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Denizbank’tan Acil Kredi İhtiyacına Taksitli Nakit Çözümü

Acil kredi ihtiyacı kolay kolay bitmez. Karşımıza aniden çıkan beklenmedik sorunları çözmek için acil krediye ihtiyacımız olabilir. Üstelik acil kredi...

Bayram Sonrası Devam Eden Kredi Kampanyaları

Bankaların Kurban Bayramı öncesi başlattığı kredi kampanyalarının bir kısmı, uzun tatil sonrasında da devam ediyor. Müşterilerinin gösterdiği büyük ilgi üzerine...

Kapat