Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle kamu çalışanlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın tüm memur ve kamu işçisi statüsündeki çalışanlara yönelik kredi ürünü yıllardır kamu çalışanlarına cazip kredi fırsatları sunuyor. Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi’ne başvurmak için en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmek yeterli.

Halkbank’ın Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel Kredisi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Halkbank’ın kredi ürünü memur ya da işçi tüm kamu sektörü çalışanlarına açık. Kamu çalışanları cazip koşullarla ve dilerlerse masrafsız olarak kredi kullanabiliyorlar. Kredi için iki seçenek sunuluyor. Masrafsız olarak kredi kullanmak isteyen kamu personeli aylık 1.35 faiz oranından yararlanıyor. Kredi tahsis ücreti ödeyenler ise % 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Kredi kullananlar ayrıca sigorta bedeli ödüyorlar.

50.000 TL’lik örnek ödeme tablosunda aylık maliyetler masrafsız kredi için % 1.64, düşük faizli kredi için % 1.60 düzeyinde gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise her iki seçenekte sırasıyla % 19.66 ve % 19.18 oranlarında.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi Masrafsız Uygun Faizli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dolar neden 3.03 seviyesine düşürülemedi?

Merkez Bankası'nın faiz indirimlerine ara vermesinin desteğiyle perşembe günü 3,05 seviyesine kadar inen dolar kuru, cuma sabahından itibaren tekrar yükselişe...

Akbank Direkt Kredi Şubeye Gitmeden Nasıl Kullanılır

En yeni ve en çağdaş teknolojiyi hemen uygulamasıyla tanınan Akbank, son kredi ürünü Direkt Kredi ile şubeye bile gitmeden anında...

Kapat