Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle kamu çalışanlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın tüm memur ve kamu işçisi statüsündeki çalışanlara yönelik kredi ürünü yıllardır kamu çalışanlarına cazip kredi fırsatları sunuyor. Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi’ne başvurmak için en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmek yeterli.

Halkbank’ın Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel Kredisi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Halkbank’ın kredi ürünü memur ya da işçi tüm kamu sektörü çalışanlarına açık. Kamu çalışanları cazip koşullarla ve dilerlerse masrafsız olarak kredi kullanabiliyorlar. Kredi için iki seçenek sunuluyor. Masrafsız olarak kredi kullanmak isteyen kamu personeli aylık 1.35 faiz oranından yararlanıyor. Kredi tahsis ücreti ödeyenler ise % 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Kredi kullananlar ayrıca sigorta bedeli ödüyorlar.

50.000 TL’lik örnek ödeme tablosunda aylık maliyetler masrafsız kredi için % 1.64, düşük faizli kredi için % 1.60 düzeyinde gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise her iki seçenekte sırasıyla % 19.66 ve % 19.18 oranlarında.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi Masrafsız Uygun Faizli”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Akbank’tan Krediyi Şimdi Alın, Yaza Kadar Ödemeyin

Akbank'ın ilginç televizyon reklamları desteğinde başlattığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası geniş ilgi gördü. "Kredinizi şimdi alın, yaza kadar ödemeyin" sloganı...

CEPTETEB Ayağınıza Gelen Masrafsız Bayram Kredisi

CEPTETEB'in tüm müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisi, ihtiyaç duyulduğu anda en hızlı şekilde yanınıza, deyim yerindeyse ayağınıza kadar geliyor. Yerinizden...

Kapat