Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi

Halkbank kamu çalışanlarına avantajlı ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. 36 ay vadeye kadar kullanılabilen kredi uygun faiz oranı ya da masrafsız olarak sunuluyor. Halkbank kredilerinden faydalanmak için en yakın Halkbank şubesine uğramak yeterli oluyor.

Masrafsız seçeneğinde % 1.35 aylık faiz oranı uygulanıyor. Uygun faiz oranından yararlanmak isteyen kamu çalışanları ise binde 5 kredi tahsis ücreti ve % 1.29 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar.

36 aya kadar vadelerle, 50.000 TL’ye kadar kullanılabilen Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi başvurularında kimlik belgesi ve bordro talep ediliyor. Ek gelir olması durumunda bunların da belgelendirilmesi kredi tutarını artırabiliyor. Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport kimlik belgesi olarak yeterli oluyor.

Halkbank’ın sunduğu kredi fırsatları düşük yıllık maliyet oranları sunduğundan kredi geri ödemelerinde oluşan aylık taksit tutarları da uygun seviyelerde oluşuyor. Kamu çalışanlarına sunulan ihtiyaç kredilerinde yıllık maliyet % 20.6 ile 21.3 arasında değişiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Vakıfbank’tan Kamuluya Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank'ın kamu personeli için başlattığı Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Devletin her kademesinde görev yapan kamu...

TEB 3.000 TL kredi 1,20 faiz oranı 12 ay vadeli

TEB kredi fırsatları 2016 yılında da devam ediyor. TEB Bahar Kredisi ile 3.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini aylık % 1,20...

Kapat