Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi

Halkbank kamu çalışanlarına avantajlı ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. 36 ay vadeye kadar kullanılabilen kredi uygun faiz oranı ya da masrafsız olarak sunuluyor. Halkbank kredilerinden faydalanmak için en yakın Halkbank şubesine uğramak yeterli oluyor.

Masrafsız seçeneğinde % 1.35 aylık faiz oranı uygulanıyor. Uygun faiz oranından yararlanmak isteyen kamu çalışanları ise binde 5 kredi tahsis ücreti ve % 1.29 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar.

36 aya kadar vadelerle, 50.000 TL’ye kadar kullanılabilen Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi başvurularında kimlik belgesi ve bordro talep ediliyor. Ek gelir olması durumunda bunların da belgelendirilmesi kredi tutarını artırabiliyor. Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport kimlik belgesi olarak yeterli oluyor.

Halkbank’ın sunduğu kredi fırsatları düşük yıllık maliyet oranları sunduğundan kredi geri ödemelerinde oluşan aylık taksit tutarları da uygun seviyelerde oluşuyor. Kamu çalışanlarına sunulan ihtiyaç kredilerinde yıllık maliyet % 20.6 ile 21.3 arasında değişiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Bayram Öncesi Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ülkemizdeki tüm kamu ve özel bankaların bayram kredisi kampanyası düzenlediği bugünlerde TEB'in CEPTETEB üzerinden verdiği masrafsız ve düşük faizli kredi...

Halkbank Kamu Çalışanına 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Halkbank'ın sadece kamu çalışanları için hazırladığı 48 ay vadeli Her İhtiyaca Göre Kredi kampanyası başladı. Başrolünde Recep İvedik karakteriyle çok...

Kapat