Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi

Halkbank kamu çalışanlarına avantajlı ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. 36 ay vadeye kadar kullanılabilen kredi uygun faiz oranı ya da masrafsız olarak sunuluyor. Halkbank kredilerinden faydalanmak için en yakın Halkbank şubesine uğramak yeterli oluyor.

Masrafsız seçeneğinde % 1.35 aylık faiz oranı uygulanıyor. Uygun faiz oranından yararlanmak isteyen kamu çalışanları ise binde 5 kredi tahsis ücreti ve % 1.29 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar.

36 aya kadar vadelerle, 50.000 TL’ye kadar kullanılabilen Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi başvurularında kimlik belgesi ve bordro talep ediliyor. Ek gelir olması durumunda bunların da belgelendirilmesi kredi tutarını artırabiliyor. Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport kimlik belgesi olarak yeterli oluyor.

Halkbank’ın sunduğu kredi fırsatları düşük yıllık maliyet oranları sunduğundan kredi geri ödemelerinde oluşan aylık taksit tutarları da uygun seviyelerde oluşuyor. Kamu çalışanlarına sunulan ihtiyaç kredilerinde yıllık maliyet % 20.6 ile 21.3 arasında değişiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Avantajlı Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İhtiyaç Kredisi Vadesi 48 Ay Oldu mu?

İhtiyaç kredisi vadesinin 48 ay olacağı yolundaki haberler hükümetin bu konuda yaptığı açıklamayla doğrulandı. İhtiyaç kredilerinde vade 48 ay oluyor....

Emekli Maaşını PTT’den alanların ihtiyaç kredisi Şekerbank’tan

Emekli maaşını PTT şubelerinden alanlar, Şekerbank'tan masrafsız ihtiyaç kredisini uygun faiz oranlarıyla kullanabiliyorlar. Üstelik Şekerbank şubelerine gitmelerine dahi gerek kalmadan...

Kapat