Halkbank Kredi 2017 50 Bin TL 3542’ye SMS At

2017 yaklaşırken 2017 ödemeli kredi Halk Bankası’ndan geldi. 50.000 TL’ye kadar limiti olan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ‘Kredi 2017’ adıyla tanıtılmaya başladı. Kredi için en pratik başvuru yöntemi cep telefonundan başvuru. Cep telefonundan SMS göndererek Kredi 2017 başvurusu yapmak isteyenler KREDI yazıp TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutarı ekleyerek 3452’ye kısa mesaj gönderiyor.

2017’ye damgasını vuracak kredi Kredi 2017 48 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredinin üst limiti 50 Bin TL. Kredinin faiz oranı kredi tahsis ücreti olmadan % 1.19, kredi tahsis ücreti ödenmesi durumunda % 1.13. Kredi tahsis ücreti ödenmesi durumunda ödenecek aylık taksitler bir miktar daha düşük oluyor.

Halkbank sunduğu düşük faiz oranı ve yüksek kredi limitiyle dikkat çekiyor. Aralık ayının kredi kampanyaları arasında yer alan Kredi 2017 kampanyasında kredi kullananlar geri ödemelerini 2017 yılında yapmaya başlıyorlar.

Kredi başvurusu cep telefonundan, Halkbank şubelerinden, internet şubesinden ve Halkbank Dialog telefon bankacılığından yapılabiliyor.

Yeni yıl yaklaşırken kredisini bu yıl kullanıp ödemelerini gelecek yıl yapmak isteyenler Halkbank’ın son kredisi Kredi 2017’yi tercih ediyorlar. Kredinin başvuru prosedürü ve neticelenmesi çok kolay ve kısa sürede gerçekleşiyor. Kredi başvurusu yapanlar kısa sürede bankanın kredi cevabını alabiliyorlar.

Yılın son kredi kampanyalarından biri olan Kredi 2017 ile nakit ihtiyacını hemen karşılama imkanı sunuluyor. Geri ödemeler 2017 yılı içinde başlıyor ve 48 ay vadeye yayılıyor. Uzun vadeye rağmen uygulanan düşük faiz oranları tüketicinin yüzünü güldürecek cinsten. Krediyi kullanmak isteyenlerin 3542’ye hemen mesaj atmaları yeterli oluyor. Kredi başvurusunu banka şubesinden ve diğer kanallardan yapmak da mümkün. Yeni yıla parasız girmek istemeyenlerin yolu bugünlerde Halk Bankası’ndan geçiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Halkbank Kredi 2017 50 Bin TL 3542’ye SMS At”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İhtiyaç Kredisinde 48 Ay Vade Geliyor

Darbe girişimi sonrası bozulan ekonomik dinamikleri yeniden düzenlemek için bankacılık sektöründe bazı tedbirler geliyor. Piyasaların rahatlaması için ihtiyaç kredisi başta...

Emekliye Banka Promosyonu Müjdesinde Son Aşamaya Gelindi

Milyonlarca emeklinin uzun süreden beri adeta dört gözle beklediği banka promosyonu ödemesinin son aşamaya geldiği bildirildi. Bankalar ile SGK arasında...

Kapat