Halkbank Kredi 2017 Kampanyasında 1.13 Düşük Faiz Fırsatı

Halkbank’ın bu ay başında “Şimdi al, 2017’de öde!^sloganıyla başlattığı Kredi 2017 kampanyasında aylık % 1.13 düşük faiz fırsatı devam ediyor. Masrafsız ve uygun faiz olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan Halkbank Kredi 2017 kampanyasından ihtiyaç kredisi kullananlar, 48 ay vade avantajınınyanı sıra ilk taksit ödemesini 2017 yılında yapabiliyor.

Halkbank Kredi 2017 kampanyasından 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanınca 48 ay vade için aylık % 1.13 faiz oranı geçerli oluyor. Bu faiz oranından yararlanmak için bir defaya mahsus 202.50 TL kredi tahsis ücreti ödeniyor. Kredi tahsis oücreti ödemek istemeyenlere ise aylık % 1.19 faiz oranı teklif ediliyor. Bu durumda kredi tahsis ücreti sıfır olarak uygulanıyor.

Halkbank Kredi 2017 kampanyasına SMS ile hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye bir adet SMS göndermek yeterli oluyor. Kredi başvurusunun sonucu cep telefonuna hemen SMS olarak geliyor. Ayrıca tüm Halkbank şubelerinden, Halkbank internet sitesinden veya Halkbank Dialog üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Bu kanallardan istediğini seçmek müşterinin tercihine kalıyor.

Bu arada Halkbank internet şubesi, Dialog ve SMS ile yapılan başvurularda üst limitin 15.000 TL, şubelerden yapılan başvurularda ise 50.000 TL olduğunu belirtelim. Dolayısıyla 15.000 TL’nin üzerindeki kredi başvuruları için en yakın Halkbank şubesine uğramak gerekiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Kredi 2017 Kampanyasında 1.13 Düşük Faiz Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Borç sarmalından kurtulmak için en iyi çözüm ihtiyaç kredisi

Kredi kartları düzenli ödeme yapıldığında, kolaylık sağlayan bir alışveriş aracı iken, ödeme aksatılması halinde yuva yıkan bir faktöre dönüşebiliyor. Türkiye’de...

Emekliye 4 Ayrı Kademeli Banka Promosyonu

SGK ile bankalar arasında bir süredir devam eden promosyon görüşmelerinde yeni bir aşamaya gelindi. 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle kısa...

Kapat