Halkbank Kredi 2017: Şimdi Al, 2017’de Öde

Halkbank Kredi 2017: Şimdi Al, 2017’de Öde

Halkbank, 2017 yılına şimdiden dangasını vuracak ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Kısaca “Kredi 2017” olarak tanıtılan Halkbank kampanyasına masrafsız veya uygun faizli seçeneklerle katılanlar, kullandıkları ihtiyaç kredisinin taksit ödemelerini 2017 yılında yapmaya başlıyorlar.

Halkbank Kredi 2017 kampanyasına Halkbank internet şubesi, Halkbank internet sitesi veya Halkbank Dialog üzerinden başvuru yapılabiliyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler, aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye bir adet SMS yollayarak başvuruda bulunabiliyor.

Şimdi de, Halkbank Kredi 2017 İhtiyaç Kredisi kampanyasının maliyet tablosunu, 48 ay vadeli kredi kullanımı örneğinden yola çıkarak kısaca önceleyelim. Kredi 2017 kampanyasında 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 48 ay vade için kullananlar için aylık % 1.13 faiz oranı teklif ediliyor. Bu rakam aynı zamanda son dönemlerin en düşük faiz oranı olarak öne çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 262.50 TL alınıyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenlere sunulan masrafsız seçenekte ise aylık % 1.19 faiz oranı uygulanıyor. Her iki seçenekte de ilk taksit ödemesi 2017 yılında başlıyor.

Halkbank Kredi 2017 kampanyasının diğer tutar ve vadeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler, Halkbank internet sitesini ziyaret ederek veya doğrudan doğruya şubelere giderek her türlü bilgiyi alabilir. Aynı zamanda Halkbank Dialog telefon bankacılığı hizmetinden de istenilen bilgiye ulaşılabilir.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Halkbank Kredi 2017: Şimdi Al, 2017’de Öde”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
En uygun Ramazan Bayramı Kredisi hangi bankada?

Ramazan ayının daha başlarındayız ama bankaların Ramazan Bayramı Kredisi yarışı şimdiden başladı. Bayram tatilinin 8 güne çıkarılmasıyla insanların daha çok...

Yaş Bekleyene Erken Emeklilik Kademeli Maaş Geliyor

Prim borcu tamam olan ancak yaş nedeniyle emekli olamayanlarla ilgili çalışma sürüyor. Medyada yer alan haberlere göre yaşa takılıp emekli...

Kapat