ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?

ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?

ICBC Bank ülkemizdeki en yeni bankalardan birisi… Merkezi Çin’de bulunan ve Tekstilbank’ı satın alarak Türkiye’de faaliyetine başlayan bankanın İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere çeşitli illerdeki şube ağı giderek yaygınlaşıyor.

Henüz ICBC Bank ile tanışmamış olanlardan sık sık, “Bu banka ihtiyaç kredisi veriyor mu? Kredi kartı çıkartıyor mu?” gibi sorular alıyoruz. Tüm bu sorulara cevap olarak elimizdeki bilgileri aşağıdaki yazıda sunuyoruz.

ICBC Bank Kredi Veriyor mu?

Evet. ICBC Bank’ın sunduğu ihtiyaç kredileri, eğitimden evliliğe, tatil harcamalarından sağlık giderlerine kadar her türlü bireysel ihtiyacı kapsıyor ve uygun faiz oranlarıyla sunuluyor.

SMS ile Başvuru Yapılıyor mu?

Evet. ICBC Bank ihtiyaç kredisine sadece bir adet SMS ile başvuru yapmak mümkün… Kefil istenmiyor, sıra beklemek ve prosedür yok. Cep telefonunuzda “Kredi” Yazın boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik No ve aylık gelirinizi ekleyerek 0 532 752 44 04 numaralı telefona SMS ile kredi bsşvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun yanıtı aynı gün cep telefonunuza geliyor ve kısa zamanda nakit ihtiyacınız karşılanıyor.

Hangi İllerde Şubesi Var?

Haziran 2016 itibariyle ICBC Bank şubesi açılmış iller şöyle sıralanıyor: Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Muğla, Samsun, Trabzon ve Uşak.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2017 Ehliyet Pasaport Harç Ücreti Ne Kadar Olacak

2017 yılı için uygulanacak ehliyet ve pasaport harç ücretleri belli oldu. Yeni yıla girilmesine çok az bir zaman kala herkes...

Türkiye İş Bankası 0.90 Faiz İndirimli Konut Kredisi

Soğuk kış günleri bastırmadan hayalindeki evi satın almak veya yatırım amaçlı ev almak isteyenlere Türkiye İş Bankası iki seçenekli ve...

Kapat