ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?

ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?

ICBC Bank ülkemizdeki en yeni bankalardan birisi… Merkezi Çin’de bulunan ve Tekstilbank’ı satın alarak Türkiye’de faaliyetine başlayan bankanın İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere çeşitli illerdeki şube ağı giderek yaygınlaşıyor.

Henüz ICBC Bank ile tanışmamış olanlardan sık sık, “Bu banka ihtiyaç kredisi veriyor mu? Kredi kartı çıkartıyor mu?” gibi sorular alıyoruz. Tüm bu sorulara cevap olarak elimizdeki bilgileri aşağıdaki yazıda sunuyoruz.

ICBC Bank Kredi Veriyor mu?

Evet. ICBC Bank’ın sunduğu ihtiyaç kredileri, eğitimden evliliğe, tatil harcamalarından sağlık giderlerine kadar her türlü bireysel ihtiyacı kapsıyor ve uygun faiz oranlarıyla sunuluyor.

SMS ile Başvuru Yapılıyor mu?

Evet. ICBC Bank ihtiyaç kredisine sadece bir adet SMS ile başvuru yapmak mümkün… Kefil istenmiyor, sıra beklemek ve prosedür yok. Cep telefonunuzda “Kredi” Yazın boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik No ve aylık gelirinizi ekleyerek 0 532 752 44 04 numaralı telefona SMS ile kredi bsşvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun yanıtı aynı gün cep telefonunuza geliyor ve kısa zamanda nakit ihtiyacınız karşılanıyor.

Hangi İllerde Şubesi Var?

Haziran 2016 itibariyle ICBC Bank şubesi açılmış iller şöyle sıralanıyor: Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Muğla, Samsun, Trabzon ve Uşak.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “ICBC Bank kredi veriyor mu, nerelerde şubesi var?”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yaş Bekleyene Erken Emeklilik Kademeli Maaş Geliyor

Prim borcu tamam olan ancak yaş nedeniyle emekli olamayanlarla ilgili çalışma sürüyor. Medyada yer alan haberlere göre yaşa takılıp emekli...

Vakıfbank 288 TL Taksitle Yeni Yıl Kredisi 2017

Vakıfbank'ın 2017 Yeni Yıl Kredisi kampanyası her bütçeye uygun taksit ve 48 aya varan vade fırsatlarıyla başladı. Akla gelebilecek her...

Kapat