ICBC Bank Yüzde 1.15 Faizli Teminatsız Hesaplı Kredi

ICBC Bank, Türkiye’de faaliyet izni aldıktan sonra şube ağını ülke genelinde hızla yaygınlaştırıyor. Başlangıçta yalnızca üç büyük kentte şubesi varken bugün çok sayıda kente yayılan ICBC Bank, müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi de sunmaya başladı. ICBC Bank çalışanları ihtiyaç kredisi sözcüğünü kullanmak yerine “Hesaplı Kredi” demeyi tercih ediyorlar. Bunun sebebini de, “Çünkü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hesaplı ve kolay bir yoldan ulaşmazını istiyoruz.” şeklinde açıklıyorlar ve “Tabii ki yaparız” sloganıyla yola çıktıklarını ifade ediyorlar.

ICBC Bank Hesaplı Kredi’de konut teminatlı ve teminatsız olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Konut teminatlı Hesaplı Kredi kullanmak isteyenler için aylık % 1.05 avantajlı faiz oranı teklif ediiliyor. Teminatsız Hesaplı Kredi seçeneğinin faiz oranı ise aylık % 1.15 seviyesinde bulunuyor. Teminatlı kredi 500.000 TL’ye kadar kullanılabilirken teminatsız kredi de 100.000 TL’ye kadar istenilen miktarda kullanılabiliyor.

Hesaplı Kredi’nin Özellikleri

— Hesaplı Kredi kullanmak isteyenler için 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

— Kredinin geri ödeme planını her müşteri kendi koşullarına göre oluşturabiliyor. Ayrıca esnek ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün oluyor.

— Hesaplı Kredi ile ilgili faiz oranı ve geri ödeme planına ICBC Bank şubelerinden ulaşabiliyor.

Gerekli Belgeler

1. Kimlik belgesi fotokopisi
2. Gelir belgesi:
Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.

Çin merkezli ICBC Bank’ın Türkiye’de şube açtığı kentler ise şöyle sıralanıyor: Adana, Ankara (3 şube), Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay (Antakya ve İskenderun), Mersin, İstanbul (22 şube), İzmir (Bornova, Bostanlı, Konak), Kayseri, Konya, Muğla (Bodrum), Samsun, Trabzon, Uşak.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “ICBC Bank Yüzde 1.15 Faizli Teminatsız Hesaplı Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Halkbank Hesaplı Konut Kredisi 0.80 Faizli 120 Ay Vadeli

Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi ile her bütçeye en uygun vade ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmayı ulaşılmaz bir hayal...

Emekliye Promosyon Görüşmeleri Sürerken Denizbank 300 TL Veriyor

Bankalarla yapılan emekli maaşına promosyon görüşmeleri sürerken bankaların mevcut promosyon kampanyaları da sürüyor. Bankalar arasında emekli promosyonu için cazip teklif...

Kapat