ICBC Bank Yüzde 1.15 Faizli Teminatsız Hesaplı Kredi

ICBC Bank, Türkiye’de faaliyet izni aldıktan sonra şube ağını ülke genelinde hızla yaygınlaştırıyor. Başlangıçta yalnızca üç büyük kentte şubesi varken bugün çok sayıda kente yayılan ICBC Bank, müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi de sunmaya başladı. ICBC Bank çalışanları ihtiyaç kredisi sözcüğünü kullanmak yerine “Hesaplı Kredi” demeyi tercih ediyorlar. Bunun sebebini de, “Çünkü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hesaplı ve kolay bir yoldan ulaşmazını istiyoruz.” şeklinde açıklıyorlar ve “Tabii ki yaparız” sloganıyla yola çıktıklarını ifade ediyorlar.

ICBC Bank Hesaplı Kredi’de konut teminatlı ve teminatsız olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Konut teminatlı Hesaplı Kredi kullanmak isteyenler için aylık % 1.05 avantajlı faiz oranı teklif ediiliyor. Teminatsız Hesaplı Kredi seçeneğinin faiz oranı ise aylık % 1.15 seviyesinde bulunuyor. Teminatlı kredi 500.000 TL’ye kadar kullanılabilirken teminatsız kredi de 100.000 TL’ye kadar istenilen miktarda kullanılabiliyor.

Hesaplı Kredi’nin Özellikleri

— Hesaplı Kredi kullanmak isteyenler için 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

— Kredinin geri ödeme planını her müşteri kendi koşullarına göre oluşturabiliyor. Ayrıca esnek ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün oluyor.

— Hesaplı Kredi ile ilgili faiz oranı ve geri ödeme planına ICBC Bank şubelerinden ulaşabiliyor.

Gerekli Belgeler

1. Kimlik belgesi fotokopisi
2. Gelir belgesi:
Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.

Çin merkezli ICBC Bank’ın Türkiye’de şube açtığı kentler ise şöyle sıralanıyor: Adana, Ankara (3 şube), Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay (Antakya ve İskenderun), Mersin, İstanbul (22 şube), İzmir (Bornova, Bostanlı, Konak), Kayseri, Konya, Muğla (Bodrum), Samsun, Trabzon, Uşak.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “ICBC Bank Yüzde 1.15 Faizli Teminatsız Hesaplı Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Şekerbank’tan Esnafa Ramazan Bereketi Kredisi

Şekerbank, ülkemizdeki tüm esnaf ve küçük işletmeler için "İşinize Ramazan Bereketi" Kredisi kampanyası başlattı. Yıllardan beri esnafa yönelik kampanyalarıyla tanınan...

İstanbul’da en çok prim yapan 10 ilçe

Türkiye'nin önde gelen emlak sitesi Hürriyet Emlak, İstanbul'da konut satın almayı düşünenler için son bir yıllık sürede en çok prim...

Kapat