İGDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile 3 ve 5 Taksitli Ödeme

İstanbullu doğalgaz abonelerine müjde İGDAŞ’tan geldi. İGDAŞ aboneleri doğalgaz faturalarını kredi kartıyla taksitle ödeyebilecekler. Bankaların sunduğu taksitler 3 ve 5 arasında değişiyor. Faturaların taksitlendirilmesinde vade farkı alınmayacak. Vade farksız taksitle doğalgaz faturası ödemesiyle vatandaş bir nebze olsun nefes almış olacak.

Kış yaklaşıyor ve doğalgaz kullanıcıları şimdiden gelecek yüksek faturaları düşünmeye başladı. Ancak İstanbul’da doğalgaz kullanan İGDAŞ abonelerine taksitle fatura ödeme imkanı geldi. Buna göre aboneler banka kredi kartlarıyla vade farkı ödemeden taksitli ödeme yapabilecekler. Kampanya 31 Mayıs 2017’ye kadar sürecek.

Hangi bankaların kredi kartlarıyla taksitli doğalgaz faturası ödenebilecek? Taksitle ödeme imkanı sunan bankalar şunlar: Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, HSBC Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, TEB, Odeabank, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank. Bu bankalar 3 taksit yapacak. Halkbank ise 5 taksitle doğalgaz faturası ödeme imkanı sunuyor.

Ödemelerde alt limit var mı?
Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, ING Bank, TEB, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank kredi kartı sahipleri bir alt sınır olmaksızın taksitlendirme yapabilecek. Kuveyt Türk’te alt limit 50 TL, İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, Halkbank, HSBC Bank ve Odeabank’ta ise alt limit 100 TL olacak.

Bilindiği gibi Ekim ayında doğalgazda yüzde 10 indirim yapılmıştı. Bu müjdeden sonra doğalgaz faturalarının taksitle ödenmesi müjdesi geldi. İGDAŞ’ın vatandaşın yüzünü güldürecek yeni kampanyaları ve haberleri merakla bekleniyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “İGDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile 3 ve 5 Taksitli Ödeme”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Konut Kredisi Faizlerinde İndirim Bekleniyor

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında konut kredisi faizlerine ilişkin süreç hızla ilerliyor. Geçtiğimiz aylarda Merkez Bankası Başkanı'nın değişmesi sonrasında faiz...

2017 Milli Piyango Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Biletler Kaç Lira?

2017 yılına bir ay kala Milli Piyango biletleri satışa çıktı. Herkes bu yılki ikramiye tutarını ve bilet fiyatlarını merak ediyor?...

Kapat