İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi

İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL Masrafsız Kredi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları arasında “İlkleri Getiren Banka” olarak tanınan İktisatbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Uygun faiz ile 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabilen kampanyada İktisatbank müşterilerine 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor. Üstelik bayrama özel kampanyada dosya masrafı da alınmadığını belirtelim.

9 Eylül 2016 akşamında sona erecek olan İktisatbank kampanyasında bayramlık avantajlar için son fırsatlar devam ediyor. Bayram tatili ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak isteyen herkesin kullanabileceği bayram kredisinin geri ödemesi 3 ay sonra başlıyor. KKTC’de kredi geri ödeme vadeleri 60 aya kadar uzandığı için isteyenler 60 ay vade seçeneğini tercih edebiliyor.

Şimdi de İktisatbank Bayram Kredisi kampanyasının maliyet tablosuna göz atalım. Bu kredi 1 ay ile 60 ay arasında olmak kaydıyla istenilen vadede kullanılabiliyor. 25.000 TL tutarında Bayram Kredisinin 60 ay vadeli kullanılması halinde aylık taksit ödemesi 712 TL oluyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1.90 seviyesinde bulunuyor. Ancak bu faiz oranının bilgilendirme amaçlı olduğunu, kredi sözleşmesinin imzalandığı tarihe göre değişebileceğini belirtelim.

İktisatbank kampanyası hakkında daha detaylı bilgi ve talepler için KKTC’deki tüm İktisatbank şubeleri ziyaret edilebiliyor ya da 444 4 444 Telefon Bankacılığı’ndan bilgi alınabiliyor. iktisatbank şubeleri hafta içi günlerde 08:00 ile 16:00 saatleri arasında, ATM Bankacılığı ise 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekli ve memurların ocak ayı zamlı maaşları belli oldu

Emeklilerin ve memurların 2017 ocak ayındaki yeni zamlı maaşları şimdiden şekillendi, asgari ücretliler ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu’ndan çıkacak karara...

Garanti Özel Bankacılık Mevduat Ürünleri ile birikimlere yüksek getiri

Garanti Masters müşterileri için geliştirilen Masters Yapılandırılmış Mevduat Ürünleri ile, TL ve döviz cinsinden birikimleri, finansal endekslerin performansına bağlı olarak...

Kapat