İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi

İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL Masrafsız Kredi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları arasında “İlkleri Getiren Banka” olarak tanınan İktisatbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Uygun faiz ile 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabilen kampanyada İktisatbank müşterilerine 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor. Üstelik bayrama özel kampanyada dosya masrafı da alınmadığını belirtelim.

9 Eylül 2016 akşamında sona erecek olan İktisatbank kampanyasında bayramlık avantajlar için son fırsatlar devam ediyor. Bayram tatili ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak isteyen herkesin kullanabileceği bayram kredisinin geri ödemesi 3 ay sonra başlıyor. KKTC’de kredi geri ödeme vadeleri 60 aya kadar uzandığı için isteyenler 60 ay vade seçeneğini tercih edebiliyor.

Şimdi de İktisatbank Bayram Kredisi kampanyasının maliyet tablosuna göz atalım. Bu kredi 1 ay ile 60 ay arasında olmak kaydıyla istenilen vadede kullanılabiliyor. 25.000 TL tutarında Bayram Kredisinin 60 ay vadeli kullanılması halinde aylık taksit ödemesi 712 TL oluyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1.90 seviyesinde bulunuyor. Ancak bu faiz oranının bilgilendirme amaçlı olduğunu, kredi sözleşmesinin imzalandığı tarihe göre değişebileceğini belirtelim.

İktisatbank kampanyası hakkında daha detaylı bilgi ve talepler için KKTC’deki tüm İktisatbank şubeleri ziyaret edilebiliyor ya da 444 4 444 Telefon Bankacılığı’ndan bilgi alınabiliyor. iktisatbank şubeleri hafta içi günlerde 08:00 ile 16:00 saatleri arasında, ATM Bankacılığı ise 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi kartı faizini sıfırlamak imkansız değil…

Gündelik hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen kredi kartının oldukça yüksek faizlerinden yakınmayanımız yok gibi... Ancak bu yakınmaların en çok, kredi...

Finansbank 2017 Ödemeli 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile ödemeleri 2017'ye ertelemek mümkün. Finansbank'tan bugünlerde kredi kullananlar taksit ödemelerine 2017'de başlıyorlar. Kredinin...

Kapat