ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi 31 Ekim 2016 Son Gün

ING Bank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. 31 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 4.001 TL ile 100.000 TL arası tutarlarda kredi kullanmak mümkün. 3 ay erteleme seçeneği ise 50.000 TL’ye kadar olan tutarlarda geçerli.

ING Bank’ta kredisini şimdi kullananlar ödemesini sonra yapıyor. ‘Böyle kredi mi olur?’ demeyin, ING Bank’ta var. Kampanya 3 – 36 ay vadelerde geçerli. Kredinin faiz oranı % 0.99’dan başlıyor. ING’de herkese aynı faiz oranı uygulanmıyor. Findeks’ten öğrenebileceğiniz kredi notunuza göre ING Bank’ın sunduğu cazip faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kredinin dosya masrafı ise kredi tutarının % 0.5’i oranında uygulanıyor.

ING’nin 3 ay ertelemeli sonbahar kredisi için son başvuru tarihi 31 Ekim 2016. Televizyon reklamları devam eden kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Ekim fırsatını kaçırmaması gerekiyor. Kredinin faizinin kişiye özel olması kredi notları yüksek olanları ek maliyetleri yüklenmekten kurtarıyor. Böylece başkalarının kredi riskini taşımaktan ve daha fazla faiz ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz. ING ‘Paran Burda Değerli’ sloganının hakkını veriyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi 31 Ekim 2016 Son Gün”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bankası Elma Hesabı Paranıza Para Kazandırıyor

Garanti Bankası'nın müşterilerine sunduğu Elma Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabınızdaki bakiyenizi değerlendirmek için otomatik fon alım...

Bayram biter, bankalarda kredi bitmez

Resmi olarak dört gün, kamu çalışanları için dokuz gün süren Kurban Bayramı tatili sona erdi. Bayram öncesinde birbirinden cazip Bayram...

Kapat