ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi 31 Ekim 2016 Son Gün

ING Bank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. 31 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 4.001 TL ile 100.000 TL arası tutarlarda kredi kullanmak mümkün. 3 ay erteleme seçeneği ise 50.000 TL’ye kadar olan tutarlarda geçerli.

ING Bank’ta kredisini şimdi kullananlar ödemesini sonra yapıyor. ‘Böyle kredi mi olur?’ demeyin, ING Bank’ta var. Kampanya 3 – 36 ay vadelerde geçerli. Kredinin faiz oranı % 0.99’dan başlıyor. ING’de herkese aynı faiz oranı uygulanmıyor. Findeks’ten öğrenebileceğiniz kredi notunuza göre ING Bank’ın sunduğu cazip faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kredinin dosya masrafı ise kredi tutarının % 0.5’i oranında uygulanıyor.

ING’nin 3 ay ertelemeli sonbahar kredisi için son başvuru tarihi 31 Ekim 2016. Televizyon reklamları devam eden kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Ekim fırsatını kaçırmaması gerekiyor. Kredinin faizinin kişiye özel olması kredi notları yüksek olanları ek maliyetleri yüklenmekten kurtarıyor. Böylece başkalarının kredi riskini taşımaktan ve daha fazla faiz ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz. ING ‘Paran Burda Değerli’ sloganının hakkını veriyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi 31 Ekim 2016 Son Gün”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kış Gelmeden Masrafsız Kış Kredisi Fırsatı Garanti’den

Kasım ayının son haftasına geldiğimiz halde kış sezonu henüz başlamadı. Güneşli ve ılık günler devam ediyor ama kısa süre sonra...

Parasını Yılbaşında Altına Yatıran Kazandı

2016 yılının en gözde yatırım araçları... 2016 yılının ilk yarısının bitmesine çok az zaman kaldı. Altı aylık bu süreçte birikmiş...

Kapat