ING Bank Esnaf Kredisi 2016 Ödemeli SMS ile Başvuru

ING Bank Esnaf Kredisi kampanyası başladı. Ertelemeli geri ödeme imkanı sunan kredi bugün kredi kullanan esnaf taksit ödemelerine 2016 yılında başlıyor. 2016 ödemeli ING Bank Esnaf Kredisi ile ile ticaret hayatının Rüya Takımı kuruluyor.

Esnaf Kredisi kampanyasında 1.000 TL’den başlayrak 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Kredi 36 aya varan vadelerle kullandırılıyor. Ödemeye 2016’da başlamak isteyenler ING Bank Esnaf Kredisini tercih ediyorlar. ING Bank 2015 Esnaf Kredisi başvurusu cep telefonundan da yapılabiliyor. Cepten kredi başvurusu yapmak isteyenler KOBİ yazıp, bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaralarını 2205’e SMS olarak gönderiyorlar.

Kredi kampanyasında aylık % 1.34 faiz oranı uygulanıyor. TL olarak kullandırılan kredinin Kredi Tahsis Ücreti % 0.5 olarak uygulanıyor. Kredi 3 ay ödemesiz dönemli olarak 36 ay vadeli olarak sunuluyor. Kampanya 30 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. ING Bank esnaf Kredisi’nde kullanılabilecek kredi üst limiti 50.000 TL. SMS ile yapılan başvurularda en fazla 15.000 TL kredi kullanmak mümkün.

Tags : , , ,

0 thoughts on “ING Bank Esnaf Kredisi 2016 Ödemeli SMS ile Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Başkanlık Sistemi Kredileri Olumlu Etkiler mi?

Başkanlık sistemi son günlerde her platformda yoğun olarak tartışılıyor. Özellikle de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlık referandumunu gündeme getirmesiyle...

Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı

Denizbank'ta cepten kredi imkanı var mı? Başvuru numarası kaç? Başvuru için ne yapmak gerekiyor? Denizbank Cebimde Kredi yıllardır cep telefonundan...

Kapat