ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans

ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans

9 günlük uzun bayram tatili sonrasının ilk sürprizi ING Bank’tan geldi. Bayramın yoğun harcamalarının ardından insanların acil nakit paraya ihtiyacı olacağını düşünen ING Bank, “ING Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans başlığıyla oldukça hızlı bir kampanyanın startını hemen verdiler.

ING Bank kampanyasında isteyen herkese sunulan Jet Avans’ın her türlü kafa karışıklığından uzak, son derece basit bir sistemle geliyor. Kampanya kapsamında 500 TL nakit avans çekilebiliyor. Tek bir rakam söz konusu, o da 500 TL… Çünkü ING Bank’ın bu kampanyasının bir kredi kampanyası değil, sadece nakit avans olduğunu unutmayalım.

ING Bank Jet Avans kampanyasında 500 TL nakit avans çekimleri için 9 taksit ve aylık % 1.79 indirimli faiz oranı uygulanıyor. Üstelik nakit avans kullananlardan masraf ve işlem ücreti de alınmıyor. Uzun bayram tatili sonrasında nakde sıkışan herkes için ideal bir çözüm olabilir.

ING Jet Avans Özellikleri

ING Jet Avans çekebilmek için kredi kartınızda kullanılabilir limit olması gerekiyor.

Kredi kartınızın nakit çekime kapalı olması ve gecikmede olmanız halinde ise kullanılamıyor.

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne hemen JET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini yazmak ve 2205’e SMS göndermek yeterli oluyor.

SMS gönderdikten sonra 9 taksitli 500 TL ING Jet Avans hemen hesaba geçiyor. Ancak hemen belirtelim, JET yazıp 2205’e SMS gönderilen GSM numarasının Ana Kart sahibine ait olması ve ING Bank sisteminde kayıtlı olması gerekiyor.

ING Jet Avans tutarı kredi kartınıza bağlı hesabınıza, eğer kredi kartına bağlı hesabınız yoksa son işlem görmüş hesabınıza aktarılıyor. Jet Avans geri ödemesi ise 9 ayda 61.70 TL taksitler halinde yapılıyor.

Aylık % 1.79 indirimli faiz oranının 17 Temmuz 2016’ya kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dolardaki yükseliş trendi devam edecek mi?

Kasım ayının üçüncü haftası boyunca piyasaları etkileyen birçok olumsuzluk yaşandı ve belli ölçüde fiyatlandı. En önemli netleşme ise dolar kurunda...

İnternetten Alışverişte Sanal Kart Nasıl Kullanılır

İnternetten alışverişte klasik kredi kartı yerine sanal kart kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Güvenli alışveriş için özel olarak tasarlanmış olması nedeniyle yaygınlaşan...

Kapat