ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans

ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans

9 günlük uzun bayram tatili sonrasının ilk sürprizi ING Bank’tan geldi. Bayramın yoğun harcamalarının ardından insanların acil nakit paraya ihtiyacı olacağını düşünen ING Bank, “ING Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans başlığıyla oldukça hızlı bir kampanyanın startını hemen verdiler.

ING Bank kampanyasında isteyen herkese sunulan Jet Avans’ın her türlü kafa karışıklığından uzak, son derece basit bir sistemle geliyor. Kampanya kapsamında 500 TL nakit avans çekilebiliyor. Tek bir rakam söz konusu, o da 500 TL… Çünkü ING Bank’ın bu kampanyasının bir kredi kampanyası değil, sadece nakit avans olduğunu unutmayalım.

ING Bank Jet Avans kampanyasında 500 TL nakit avans çekimleri için 9 taksit ve aylık % 1.79 indirimli faiz oranı uygulanıyor. Üstelik nakit avans kullananlardan masraf ve işlem ücreti de alınmıyor. Uzun bayram tatili sonrasında nakde sıkışan herkes için ideal bir çözüm olabilir.

ING Jet Avans Özellikleri

ING Jet Avans çekebilmek için kredi kartınızda kullanılabilir limit olması gerekiyor.

Kredi kartınızın nakit çekime kapalı olması ve gecikmede olmanız halinde ise kullanılamıyor.

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne hemen JET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini yazmak ve 2205’e SMS göndermek yeterli oluyor.

SMS gönderdikten sonra 9 taksitli 500 TL ING Jet Avans hemen hesaba geçiyor. Ancak hemen belirtelim, JET yazıp 2205’e SMS gönderilen GSM numarasının Ana Kart sahibine ait olması ve ING Bank sisteminde kayıtlı olması gerekiyor.

ING Jet Avans tutarı kredi kartınıza bağlı hesabınıza, eğer kredi kartına bağlı hesabınız yoksa son işlem görmüş hesabınıza aktarılıyor. Jet Avans geri ödemesi ise 9 ayda 61.70 TL taksitler halinde yapılıyor.

Aylık % 1.79 indirimli faiz oranının 17 Temmuz 2016’ya kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Jet Avans: Jet Hızıyla Gelen Avans”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Banka İpotekli Konut Başkasına Satılabilir mi?

Diyelim ki, bir bankadan konut kredisi kullandınız. Bir süre düzenli ödeme yaptıktan sonra işleriniz ters gitti ve kredi geri ödemesinde...

Denizbank Webde Kredi ile 55000 TL Kredi

Denizbank Web'de Kredi zahmetsiz, şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten kredi kullanma imkanı sunuyor. Üstelik Web'de Kredi başvurusu için Denizbank intrnet...

Kapat