ING Bank Kaskolu Taşıt Kredisi Uygun Faiz Oranı

ING Taşıt Kredisi fırsatları devam ediyor. ING Bank, kaskosunu ING Bank aracılığıyla yatıranlara uygun oranlı taşıt kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Bankanın Kaskolu Taşıt Kredisi’nde % 1.23 faiz oranı uygulanıyor. Sıfır kilometre olsun, ikinci el olsun tüm araçlar kampanyadan yararlanabiliyor. Kefilsiz taşıt kredisi kullanma imkanı sunan banka, kaskonun ING’den yapılması halinde indirimli faiz oranları uyguluyor. Düşük faizli araç kredisi almak isteyenler için ING’nin sunduğu faiz indirimi fırsatı birebir.

ING Bank Taşıt Kredisi 3 ay ile 48 ay arasında istenen vadelerde kullanılabiliyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1.23. Ancak 3 ay ile 6 ay arasında kredi kullanmayı tercih edenler % 1.04 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. Kredi tutarının % 0.5’i oranında Kredi Tahsis Ücreti uygulanıyor.

Taşıt Kredisi kullananlar için ferdi kaza ve hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmuyor. Teminat olarak sadece satın alınacak olan araç rehin gösteriliyor. ING Bank Taşıt Kredisi kefilsiz olarak kullanılıyor. Taşıt Kredisi başvurularında nüfus cüzdanı, son üç aya ait fatura ve gelir belgesi isteniyor.

ING Bank’ın Kaskolu Taşıt Kredisi’nin sunduğu cazip faiz oranları ve yıllık maliyet yeni bir araç almayı düşünenler için uygun bir fırsat sunuyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Kaskolu Taşıt Kredisi Uygun Faiz Oranı”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliye banka promosyonu yılbaşından önce geliyor

Yaklaşık 12 milyon emeklinin aylardır heyecanla beklediği banka promosyonu ödemesinin yılbaşından önce yapılacağı açıklandı. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında...

İş Bankası Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası

İş Bankası'nın Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası başladı. 16 Temmuz günü start alan kampanyanın 10 Ağustos 2016 akşamına...

Kapat