ING Bank Kaskolu Taşıt Kredisi Uygun Faiz Oranı

ING Taşıt Kredisi fırsatları devam ediyor. ING Bank, kaskosunu ING Bank aracılığıyla yatıranlara uygun oranlı taşıt kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Bankanın Kaskolu Taşıt Kredisi’nde % 1.23 faiz oranı uygulanıyor. Sıfır kilometre olsun, ikinci el olsun tüm araçlar kampanyadan yararlanabiliyor. Kefilsiz taşıt kredisi kullanma imkanı sunan banka, kaskonun ING’den yapılması halinde indirimli faiz oranları uyguluyor. Düşük faizli araç kredisi almak isteyenler için ING’nin sunduğu faiz indirimi fırsatı birebir.

ING Bank Taşıt Kredisi 3 ay ile 48 ay arasında istenen vadelerde kullanılabiliyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1.23. Ancak 3 ay ile 6 ay arasında kredi kullanmayı tercih edenler % 1.04 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. Kredi tutarının % 0.5’i oranında Kredi Tahsis Ücreti uygulanıyor.

Taşıt Kredisi kullananlar için ferdi kaza ve hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmuyor. Teminat olarak sadece satın alınacak olan araç rehin gösteriliyor. ING Bank Taşıt Kredisi kefilsiz olarak kullanılıyor. Taşıt Kredisi başvurularında nüfus cüzdanı, son üç aya ait fatura ve gelir belgesi isteniyor.

ING Bank’ın Kaskolu Taşıt Kredisi’nin sunduğu cazip faiz oranları ve yıllık maliyet yeni bir araç almayı düşünenler için uygun bir fırsat sunuyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Kaskolu Taşıt Kredisi Uygun Faiz Oranı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı

Denizbank'ta cepten kredi imkanı var mı? Başvuru numarası kaç? Başvuru için ne yapmak gerekiyor? Denizbank Cebimde Kredi yıllardır cep telefonundan...

ING Bank 3 Ay Ertelemeli 10000 TL Molalı Kredi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi fırsatı devam ediyor. Molalı Kredi olarak tanıtılan kredi ürünü 36 ay taksitle 10.000 TL...

Kapat