ING Bank Kişiye Özel Bayram Kredisi 2016

ING Bank, bir süreden beri müşterilerine sunduğu “Eski Köye Yeni Adet” kredi kampanyaları serisini bu yaz Kişiye Özel Bayram Kredisi’ne dönüştürerek devam ettiriyor. “ING’de herkesin kredi faizi farklı, çünkü kredi notu farklı…” sloganıyla tanıtılan özel kampanyada Ramazan Bayramı için en düşük % 0.99 faiz oranı uygulanıyor. ING müşterileri eğer kredi notları iyiyse bu çok özel faiz oranından hemen yararlanıyor ve onaylanan kredileri şubeye gitmeden hesaplarına geçiyor.

30 Haziran 2016 akşamına kadar devam edecek ING Bank kampanyasında ihtiyaca göre 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Geri ödeme vade süresi 3 aydan başlayıp 36 aya kadar uzanıyor. Dosya masrafı olarak, kullanılan kredi tutarının binde 5’i alınıyor. Örneğin 5.000 TL kredi kullananlar tek defaya mahsus 25 TL dosya masrafı öderken 10.999 TL kredi kullananlar 50 TL ödüyor.

ING Bank Ramazan Bayramı kampanyasında aylık % 0.99’luk çok düşük faiz oranı, Findeks kredi notu 1.800 ve üzerinde olan müşterilere teklif ediliyor. Ancak kredi notu bu kadar iyi olmayanlar farklı faiz oranlarıyla kampanyaya katılabiliyor. Kredi notu 1.700 ile 1.849 arasında olan müşteriler aylık % 1,29 faiz oranından, 1600 ile 1.699 arasında olan müşteriler % 1,39 faiz oranından yararlanabiliyor.

Bu konuda 10.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi üzerinden bir de örnek verelim. 10.000 TL tutarında krediyi 36 ay vade için kullanmak isteyen ING Bank müşterileri, aylık % 0.99 faiz oranıyla kredi kullanmak isterlerse sadece 50 TL dosya masrafı ödüyorlar ve ayda 343 TL taksitlerle 36 ayda geri ödemesini yapıyorlar.

IHG Bank müşterilerinin şubeye gitmeden internet şubesi üzerinden hemen kredi kullanabildiğinden yukarıda söz etmiştik. Burada küçük ama önemli bir ayrıntıya dikkatinizi çekmek isteriz. Kredi başvurunuz sırasında beyan ettiğiniz ve banka sisteminde kayıtlı bilgileriniz kontrol ediliyor. Bu bilgilerde yanlışlık veya tutarsızlık olması halinde ING Bank şubesine davet edilebilirsiniz. Ayrıca internet Şubesinden kredi kullandırımı sırasında paranın hesabınıza hemen aktarılabilmesi için gelir kontrolü yapılıyor. Gerekli görülen durumlarda ING Bank sizi gelir belgeniz ile şubeye davet edebiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Kişiye Özel Bayram Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi 25 Bin Euro

Ziraat Bankası'nın Almanya şubelerinde Taksitli Kredi fırsatları devam ediyor. Her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek Ziraat Almanya Taksitli Kredi, Almanya'da yaşayan...

İhtiyaç Kredisi çekerken sadece düşük faize odaklanmayın

Faiz sıfır olsa bile sorulması gereken asıl soru şu: Bu krediye gerçekten ihtiyacım var mı? Ekonomi literatüründe çok ünlü bir...

Kapat