ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi – İlk Taksit 2016’da

ING Bank’ın yeni başlattığı Molalı İhtiyaç Kredisi kampanyasından kredi kullananlar, 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını hemen karşılıyor, ödemeye 2016 yılında başlıyorlar. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen ING Bank kampanyasında cazip faiz oranları ve vade seçeneklerine ek olarak ilk taksiti 3 ay erteleme imkanından da yararlanmak mümkün oluyor.

Kampanya kapsamında 3.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar kredi kullanılırken aylık & 1.34 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeyle kredi kullanan her müşteri, istediği takdirde 3 ay taksit erteleme avantajından yararlanabiliyor. Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alınan ING Bank kampanyasında ilk taksit ödemesi 2016 yılı Ocak ayında yapılıyor.

ING Bank Molalı Kredi kapsamında 9.000 TL kredi kullanan müşterinin aylık maliyet tabloosu şöyle oluşuyor: 36 ay vade ieçeneğiyle 9.000 TL kredi kullanan müşterinin geri ödeyeceği ilk taksit tutarı 578 TL olurken sonraki aylarda 362 TL aylık taksit ödemesi yeterli oluyor. Kampanyanın kredi tahsis ücretinin bir defaya mahsus olmak üzere 149.5 TL olarak belirlendi.

ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi kampanyasına en yakın ING şubesinden başvuru yapılabileceği gibi internet sitesini ziyaret ederek de başvuru gerçekleştirilebiliyor. Son olarak bu kredinin sadece 36 ay vade ve % 1.34 faiz oranıyla kullanıldığını, diğer vadeler için müşteri temsilcisiyle görüşülmesinin yerinde olacağını belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi – İlk Taksit 2016’da”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kuzey Kıbrıs İktisatbank ATM’lerinde Kolay Para Transferi

Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen bankalarından İktisatbank, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için KKTC geneline yayılan ATM ağını yeniledi. İktisatbank ATM'lerinden...

İhtiyaç Kredisi kullanırken en çok yapılan 10 hata

İhtiyaç kredisi kullanmak çoğu zaman can simidi gibidir. Neye ihtiyacınız olduğunu, nereye harcayacağınızı biliyorsanız ve ödeme gücünüzü de doğru hesapladıysanız...

Kapat