ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi – İlk Taksit 2016’da

ING Bank’ın yeni başlattığı Molalı İhtiyaç Kredisi kampanyasından kredi kullananlar, 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını hemen karşılıyor, ödemeye 2016 yılında başlıyorlar. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen ING Bank kampanyasında cazip faiz oranları ve vade seçeneklerine ek olarak ilk taksiti 3 ay erteleme imkanından da yararlanmak mümkün oluyor.

Kampanya kapsamında 3.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar kredi kullanılırken aylık & 1.34 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeyle kredi kullanan her müşteri, istediği takdirde 3 ay taksit erteleme avantajından yararlanabiliyor. Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alınan ING Bank kampanyasında ilk taksit ödemesi 2016 yılı Ocak ayında yapılıyor.

ING Bank Molalı Kredi kapsamında 9.000 TL kredi kullanan müşterinin aylık maliyet tabloosu şöyle oluşuyor: 36 ay vade ieçeneğiyle 9.000 TL kredi kullanan müşterinin geri ödeyeceği ilk taksit tutarı 578 TL olurken sonraki aylarda 362 TL aylık taksit ödemesi yeterli oluyor. Kampanyanın kredi tahsis ücretinin bir defaya mahsus olmak üzere 149.5 TL olarak belirlendi.

ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi kampanyasına en yakın ING şubesinden başvuru yapılabileceği gibi internet sitesini ziyaret ederek de başvuru gerçekleştirilebiliyor. Son olarak bu kredinin sadece 36 ay vade ve % 1.34 faiz oranıyla kullanıldığını, diğer vadeler için müşteri temsilcisiyle görüşülmesinin yerinde olacağını belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi – İlk Taksit 2016’da”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Vakıfbank Kamu Personeline 48 Ay Vadeli 70.000 TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank'ın sadece kamu personeli için başlattığı 48 ay vadeli 70.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor. Vakıfbank'ın bu kampanyasından kamuda...

Akbank’tan Acil Nakit İhtiyacınız İçin Bedava Hızlı Para

Akbank Hızlı Para, acil nakit paraya ihtiyaç duyan herkesin yardımına koşuyor. Tamamen ücretsiz olan ve 9 aya varan taksitlerle rahatça...

Kapat