ING Bank – Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank - Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank, daha büyük hayaller için daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Herhangi bir sebeple n az 15.000 TL ile en fazla 100.000 TL arasında nakit paraya ihtiyaç duyanlar, şimdi aylık % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak hayallerini gerçekleştiriyorlar.

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kampanyasından örneğin 50.000 TL kredi kullanmak isteyenler, sadece 250 TL kredi tahsis ücreti ve senelik 810 TL sigorta ücreti ödeyerek 36 ay vadeli krediye hemen ulaşıyor; geri ödemesini de 1.850 TL taksitler halinde yapabiliyorlar. 36 ay vadeli yüksek tutarlı kredi kullanımında aylık % 1.39 faiz oranı geçerli oluyor.

Şimdi de ING Bank kampanyasının koşullarını gözden geçirelim. Öncelikle, kampanya kapsamında kullanılacak kredi tutarının minimum 15.000 TL olması gerekiyor. Bu tutarın altında kredi kullanılamıyor. Kredinin üst limiti ise 100.000 TL’ye kadar ulaşıyor. Kredi kullandırımı sırasında sigorta masrafı da tahsil ediliyor. Sigorta masrafının ne kadar olduğu, müşterinin yaşına ve kullanılan kredi tutarına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kullananlar, sadece 36 ay vade özelinde olmak kaydıyla diledikleri takdirde 3 ay ertelemeli olarak da kullanabiliyorlar. Bu durumda kredinin geri ödemesi 2016 yılının Ocak ayında başlıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank – Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi kartında taksit sayısı bayramdan sonra artacak

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, kredi kartı taksit sayısının artırılmasıyla ilgili çalışma yapıldığını ve bayramdan sonra uygulanacağını açıkladı. Başbakan Yardımcısı Canikli...

Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıyana Faizsiz 2.400 TL Kredi Sürprizi

Şekerbank, SGK emeklilerine nefes aldıracak yeni bir kampanya başlattı. 31 Ekim akşamına kadar devam edecek kampanyada, başka bir bankadan almakta...

Kapat