ING Bank – Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank - Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank, daha büyük hayaller için daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Herhangi bir sebeple n az 15.000 TL ile en fazla 100.000 TL arasında nakit paraya ihtiyaç duyanlar, şimdi aylık % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak hayallerini gerçekleştiriyorlar.

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kampanyasından örneğin 50.000 TL kredi kullanmak isteyenler, sadece 250 TL kredi tahsis ücreti ve senelik 810 TL sigorta ücreti ödeyerek 36 ay vadeli krediye hemen ulaşıyor; geri ödemesini de 1.850 TL taksitler halinde yapabiliyorlar. 36 ay vadeli yüksek tutarlı kredi kullanımında aylık % 1.39 faiz oranı geçerli oluyor.

Şimdi de ING Bank kampanyasının koşullarını gözden geçirelim. Öncelikle, kampanya kapsamında kullanılacak kredi tutarının minimum 15.000 TL olması gerekiyor. Bu tutarın altında kredi kullanılamıyor. Kredinin üst limiti ise 100.000 TL’ye kadar ulaşıyor. Kredi kullandırımı sırasında sigorta masrafı da tahsil ediliyor. Sigorta masrafının ne kadar olduğu, müşterinin yaşına ve kullanılan kredi tutarına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kullananlar, sadece 36 ay vade özelinde olmak kaydıyla diledikleri takdirde 3 ay ertelemeli olarak da kullanabiliyorlar. Bu durumda kredinin geri ödemesi 2016 yılının Ocak ayında başlıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bank – Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
ING Bank 3 Ay Ertelemeli 10000 TL Molalı Kredi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi fırsatı devam ediyor. Molalı Kredi olarak tanıtılan kredi ürünü 36 ay taksitle 10.000 TL...

Dosya Masrafı Başvurularında Büyük Artış Var

Manisa Tüketici Hakları Derneği Başkanı Rıfat Eriş Asyalı, Manisa ilindeki Şehzadeler ve Yunusemre Tüketici Hakem heyetlerine yaklaşık 50 bin kişinin...

Kapat