ING Kredi Notuna Göre 0.99’dan Başlayan Faizle Kredi

Eski köye yeni adet getiren ING Bank yeni bir dönem başlatıyor: Kredi notuna göre faiz oranı. ING Bank’ta şimdi kredi notuna göre faiz oranları % 0.99’dan başlıyor. Findeks kredi notu 1850 ve üzerinde olanlar şimdi ING Bank’tan 0.99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. ING Bank ‘Paran Burada Değerli’ sloganıyla hareket etmeye devam ediyor.

Bugüne kadar bankalarda herkese aynı faiz oranı uygulanıyordu. ING’nin Herkese Aynı Tarife Yok kampanyasıyla Türkiye yeni bir kredi anlayışıyla tanışıyor. ING Bank kredi notu yüksek olanlar için düşük kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi faiz oranları kişinin Findeks kredi notuna göre hesaplanıyor. Borcuna sadık olan, önceki kredi ve kredi kartı ödemelerini düzenli yapan herkes artık düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. ING Bank Findeks kredi notu 1850 ve üzerinde olanlara aylık % 0.99 faiz oranıyla kredi kullandırıyor. Kredi faiz oranları kredi notunuza göre değişiyor.

Herkese aynı, standart, tek beden faiz anlayışı ING Bank’la tarihe karışmış oluyor. Şimdi kredi notu iyi olanlar için ING Bank’a uğrama zamanı. Bundan sonra ING Bank’ta kredi notu farklı olan herkesin faiz oranı başka. Turuncugiller banka faiz anlayışını da değiştiriyor ve kredi kullandırmada yeni bir moda başlatıyor.

ING Bank’ın 0.99’dan başlayan faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin ING Bank şubelerine uğramaları yeterli oluyor. ING Bank’tan 0.99 faiz oranıyla 10.000 TL kredi kullananlar 343 TL aylık taksit ödemesi yapıyorlar.

Tags : , , , , ,

One thought on “ING Kredi Notuna Göre 0.99’dan Başlayan Faizle Kredi”

  1. Benim findeks notum 1587 düzenli ödemelerim olmasına ragmen 1850 notum yok.böyle bir anlayış olurmu.

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Suriye Cerablus Operasyonu Kredileri Nasıl Etkiler?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin salı sabahı Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus'a yönelik başlattığı Fırat Kalkanı operasyonu bir anda dünya gündeminin zirvesine oturdu. Sabahın...

2000 yılından sonra emekli olana intibak geliyor

2013 yılında çıkan İntibak Yasası, 2000 öncesi emekli olanların maaşlarını iyileştirmişti. Ancak, 2000 sonrası emekli olanları mağdur etmiş ve davalar...

Kapat