İş Bankası Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası

İş Bankası’nın Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası başladı. 16 Temmuz günü start alan kampanyanın 10 Ağustos 2016 akşamına kadar devam etmesi planlanıyor. Bu süre içerisinde kampanyaya başvuru yapan İş Bankası müşterileri, avantajlı kredi kullanma fırsatını yakalıyor.

İş Bankası’nın yaza özel kampanyasına cep telefonu ile hemen başvuru yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, İSTEDİĞİNİZ KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye bir adet SMS göndermek göndermek yeterli oluyor. Kampanyaya ayrıca İş Bankası internet şubesinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 Telefon Şubesinden, İşCep veya İşTablet’ten ve İş Bankası şubelerinden kolayca başvuru yapılabiliyor.

İş Bankası kampanyasından 36 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar, aylık % 1.30 cazip faiz oranından yararlanırken bu kredinin toplam geri ödeme süresi olan 1096 gün üzerinden taksit tutarı günlük 6 TL’ye denk geliyor. Bir başka deyişle ayda 183 TL eşit taksitler halinde geri ödeme yapmak yeterli oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak sadece 25 TL alınıyor.

5.000 TL yaza özel kredinin 12 ay vade için kullanılması halinde ise aylık % 1.30 olan faiz oranı ve 25 TL kredi tahsis ücreti değişmeden aynı kalırken 12 ay boyunca ayda 460 TL taksit ödemesi yapmak gerekiyor. Kullandığı krediyi daha kısa sürede ödemek isteyenlerin tercihi bu seçenekten yana olabilir.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vatandaş bankalardan Kurban Bayramı Kredisi bekliyor

2016 Kurban Bayramının başlamasına çok az süre kaldı. Bayramın esas süresi 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak ama 9 günlük tatile...

Denizbank Webde Kredi ile 55000 TL Kredi

Denizbank Web'de Kredi zahmetsiz, şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten kredi kullanma imkanı sunuyor. Üstelik Web'de Kredi başvurusu için Denizbank intrnet...

Kapat