İş Bankası Günde 6 TL’ye 5.000 TL Bayram Kredisi

İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası başladı. Her yıl gerek Ramazan gerekse Kurban bayramları için düzenlenen kredi kampanyasında bu yıl günde 6 TL taksitle 5.000 TL kredi fırsatı sunuluyor. İş Bankası’nın 2016 Ramazan Bayramı kredi kampanyasında üst limit 50.000 TL. Bu yıl 5.000 TL kredi 36 ay vadeli olarak aylık 180 TL geri ödemeli olarak kullanılabiliyor. Bu da günlük olarak 6 TL taksit ödemesi anlamına geliyor.

İş Bankası 2016 Ramazan Bayramı Kredisi’ne İş Bankası şubelerinden başvuru yapmak mümkün. Bunun yanında Bankamatiklerden de kolayca başvuru yapılabiliyor. İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı sunulan diğer başvuru kanalları arasında. Ancak en pratik başvuru yapma yolu cep telefonundan olabilir gibi gözüküyor. Bunun için aralarında boşlu bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazarak 4402’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.

İş Bankası’nın Bayram Kredisi kampanyası çok fazla kredi kampanyasına rastlanmayan bir dönemde ilaç gibi geldi. Bayram Kredisi’ne tüm çalışanlar ve emekliler başvuru yapabiliyorlar. Bunun yanısıra kira ve faiz geliri gibi gelirler sahibi olanların da kredi başvurusu yapması mümkün. Bu tip gelirleri olan çalışan ve emekliler de alabilecekleri kredi tutarını artırabilirler.

İş Bankası 2016 Bayram Kredisi başvurusu için son tarih 12 Temmuz olarak açıklandı. Yani bayram sonrası da başvuru yapmak mümkün olacak. İş Bankası Bayram Kredisi kampanyasının Haziran ayının en çok ilgi gören kampanyalarından biri olması bekleniyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Günde 6 TL’ye 5.000 TL Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kamu işçisine bir maaş ikramiye müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuda çalışan işçilere ikramiye ödenmesine ilişkin Bakanlar Kurulu kararını onayladı. Erdoğan'ın onayı sonucunda kamuda çalışan işçilere,...

Vakıfbank 2016 Bahar Kredisi Kampanyası Başvurusu 5724’e

Vakfbank 2016 yılı için de cazip fırsatlar sunan Bahar Kredisi kampanyası düzenledi. 2016 Bahar Kredisi 36 aya varan vadeler, uygun...

Kapat