İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Türkiye İş Bankası’nın merakla beklenen Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyası başladı. 11 Ağustos günü start alan ve 20 Eylül akşamına kadar devam edecek İş Bankası bayram kampanyasında uygun faiz oranları ve her bütçeye uygun taksit seçenekleriyle avantajlı kredi kullanma fırsatları sunuluyor.

“Türkiye’nin Bankası Bayramda da Hayallerinizin Yanında” sloganıyla tanıtılan İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında özellikle 5.000 TL bayram kredisi dikkati çekiyor. Günde 6 TL taksitlerle kullanılabilen 5.000 TL bayram kredisi için aylık % 1.35 cazip faiz oranı uygulanıyor. Tplam geri ödeme süresi olan 1096 gün üzerinden taksit tutarı 36 ay vade için günlük 6,05 TL’ye denk geliyor. Bu kredinin kredi tahsis ücreti ise 25 TL olarak belirlenmiş.

Türkiye İş Bankası’nın 2016 Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına bankanın 1.300’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanallarıyla her an her yerden başvuru yapılabiliyor. Cep telefonuyla hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı hemen o anda cep telefonuna geliyor.

İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kullanmak için ayrıca bankanın internet şubesini, Bankamatikleri, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubesini, İşCep veya İşTablet kanallarını kullanabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti İnternet Şubesinde Krediniz Anında Hesabınıza Geliyor

Garanti Bankası İnternet Şubesi veya Cep Şubesi kullanıcıları, hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorr ve hesabına aktarılan paranızı kullanmaya başlayabiliyor. Üstelik...

Garanti 2016 Ramazan Bayramı Kredisi 450 Taksitle 12000 TL

Garanti Bankası'nın 2016 Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası cazip fırsatlarla başladı. Uzun bayram tatili boyunca elinde nakit olmasını isteyen Garanti müşterilerini...

Kapat