İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Türkiye İş Bankası’nın merakla beklenen Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyası başladı. 11 Ağustos günü start alan ve 20 Eylül akşamına kadar devam edecek İş Bankası bayram kampanyasında uygun faiz oranları ve her bütçeye uygun taksit seçenekleriyle avantajlı kredi kullanma fırsatları sunuluyor.

“Türkiye’nin Bankası Bayramda da Hayallerinizin Yanında” sloganıyla tanıtılan İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında özellikle 5.000 TL bayram kredisi dikkati çekiyor. Günde 6 TL taksitlerle kullanılabilen 5.000 TL bayram kredisi için aylık % 1.35 cazip faiz oranı uygulanıyor. Tplam geri ödeme süresi olan 1096 gün üzerinden taksit tutarı 36 ay vade için günlük 6,05 TL’ye denk geliyor. Bu kredinin kredi tahsis ücreti ise 25 TL olarak belirlenmiş.

Türkiye İş Bankası’nın 2016 Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına bankanın 1.300’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanallarıyla her an her yerden başvuru yapılabiliyor. Cep telefonuyla hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı hemen o anda cep telefonuna geliyor.

İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kullanmak için ayrıca bankanın internet şubesini, Bankamatikleri, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubesini, İşCep veya İşTablet kanallarını kullanabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Denizbank Ramazan Kredisi Otomatik Ödeme Talimatına İndirim

Denizbank Ramazan Paketi cazip kredi imkanlarıyla geldi. Paket kapsamında 2 ay ertelemeli Ramazan Kredisi kullanılabiliyor. Kredi bayramdan sonra da kullanıma...

İster Mobil İster Tıkla Vakıfbank’tan Anında Gece Gündüz Kredi

Vakıfbank Anında Kredi kampanyası başladı. İster gündüz ister gece, ister evde ister işte; ne zaman istersen iste kullanabileceğin Anında Kredi...

Kapat