İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Türkiye İş Bankası’nın merakla beklenen Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyası başladı. 11 Ağustos günü start alan ve 20 Eylül akşamına kadar devam edecek İş Bankası bayram kampanyasında uygun faiz oranları ve her bütçeye uygun taksit seçenekleriyle avantajlı kredi kullanma fırsatları sunuluyor.

“Türkiye’nin Bankası Bayramda da Hayallerinizin Yanında” sloganıyla tanıtılan İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında özellikle 5.000 TL bayram kredisi dikkati çekiyor. Günde 6 TL taksitlerle kullanılabilen 5.000 TL bayram kredisi için aylık % 1.35 cazip faiz oranı uygulanıyor. Tplam geri ödeme süresi olan 1096 gün üzerinden taksit tutarı 36 ay vade için günlük 6,05 TL’ye denk geliyor. Bu kredinin kredi tahsis ücreti ise 25 TL olarak belirlenmiş.

Türkiye İş Bankası’nın 2016 Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına bankanın 1.300’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanallarıyla her an her yerden başvuru yapılabiliyor. Cep telefonuyla hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı hemen o anda cep telefonuna geliyor.

İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kullanmak için ayrıca bankanın internet şubesini, Bankamatikleri, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubesini, İşCep veya İşTablet kanallarını kullanabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Günde 6 TL’ye Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
CEPTETEB Ayağınıza Gelen Masrafsız Bayram Kredisi

CEPTETEB'in tüm müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisi, ihtiyaç duyulduğu anda en hızlı şekilde yanınıza, deyim yerindeyse ayağınıza kadar geliyor. Yerinizden...

Garanti 48 Ay Vadeli Kredi Sonbahar 2016 İhtiyaç Kredisi

Beklenen müjde geldi. Garanti Bankası'nın yeni kredi kampanyasında vade 48 ay. Garanti'nin 2016 Sonbahar Kredisi 48 ay vadeli olarak sunuluyor....

Kapat