İş Bankası İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 1.15

İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi kampanyası başladı. 4 Kasım’da başlayan kampanya indirimli faiz oranları sunuyor ve Kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Kredi faiz oranının %1,15’ten başladığı kampanyada düşük faizlerle ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. İş Bankası Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi 30 Kasım 2016.

Son günlerde bankaların faiz oranlarını düşürmeye başladığına tanık oluyoruz. İş Bankası tüm kredilerinde faiz indirimine giden bankalardan biri. Kasım ayı boyunca İş Bankası ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirim uygulanıyor. 30 Kasım 2016 tarihinde sona erecek İhtiyaç Kredisi kampanyasında 25.000 TL ve üzerinde kredi kullananlara aylık % 1.15 faiz oranı uygulanıyor. 15 Bin Lira ile 25 Bin Lira arasında kredi kullanmak isteyenlere % 1.20 faiz oranı uygulanıyor. Daha düşük tutarda kredi çekmek isteyen İş Bankası müşterileri ise % 1.25 faiz oranından yararlanıyor. İş Bankası’nın sunduğu avantajlı kredi kullanma fırsatı ile düşük faiz imkanıyla indirimli kredi kullanmak mümkün.

İş Bankası yeni kampanyasında ‘Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda’ sloganıyla yola çıkıyor. Kasım ayı kredi kampanyası 48 aya kadar vadelerle kredi kullanma imkanı sunuyor. Kredi 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay gibi değişik vadelerle kullanılabiliyor. Tüm vadelerde aynı faiz oranı uygulanıyor, faiz oranı kredi tutarına göre değişiyor.

İş Bankası Sonbahar Kredisi’ne cep telefonundan başvuru yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazarak 4402’ye SM olarak göndermeniz gerekiyor. Bunun yanında İş Bankası İnternet Şubesinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden, İşCep veya İşTablet’ten kredi başvurusu yapılabiliyor. Kuşkusuz İş Bankası Şubelerinden de kolayca kredi başvurusu yapılabiliyor. Tüm kredi başvurularının cevabı cep telefonuna gönderiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İş Bankası İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 1.15”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank Molalı İhtiyaç Kredisi – İlk Taksit 2016’da

ING Bank'ın yeni başlattığı Molalı İhtiyaç Kredisi kampanyasından kredi kullananlar, 20.000 TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarını hemen karşılıyor, ödemeye 2016 yılında...

QNB Finansbank Evraksız, İmzasız, Kefilsiz 10.000 TL Kredi

QNB Finansbank'ın bahar öncesine denk gelen çok özel kredi kampanyası başladı. QNB Finansbank'ın internet ve cep şubesinden hemen kullanılabilen 10.000...

Kapat