İş Bankası Kamu Çalışanına Sonbahar Kredisi

İş Bankası’nın sadece kamu çalışanları için başlattığı Sonbahar Kredisi kampanyasında son günler yaklaşıyor. 30 Eylül Çarşamba akşamı sona erecek olan İş Bankası kampanyasında 24 ay vade için aylık % 1.30 oranında düşük faiz uygulaması yapılıyor. Krediden yararlanmak isteyen kamu çalışanları, geri ödemesini ayda 503 TL taksitler halinde yapabiliyorlar. 36 ay vadeyi seçtikleri takdirde ayda 486 TL taksit ödemesi yapmaları yeterli oluyor.

Kamu çalışanları 24 aylık vadenin yanı sıra isterlerse daha kısa veya daha uzun vadeler için de başvuruda bulunabiliyor. Kredinin en kısa vadesi 3 ay, en uzun vadesi ise 36 ay olarak belirlendi. Kullanılabilecek minimum kredi tutarı 2.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 50.000 TL olarak açıklandı.

30 Eylül 2015 akşamına kadar devam edecek olan kampanyadan, tüm kamu çalışanları ile maaşını İş Bankası aracılığıyla alan maaş anlaşmalı müşteriler yararlanabiliyor. Kredi kullandırımı sırasında hayat sigortası yapılıyor. Müşteriden alınan hayat sigortası tutarı, kullanılan tutarına, kredi vadesina ve müşterinin yaşına göre prim tutarı değişkenlik gösterebiliyor. Kredi kullanacak olanlardan kefil veya teminat istenmiyor ama bankanın gerekli görmesi halinde talep edildiği durumlar da olabiliyor. Kredi tahsis Ücretinin başlangıçta bir defaya özgü olarak kullanılan kredi tutarının üzerinden binde 5’i oranında alındığını belirtelim.

İş Bankası Kamu Çalışanı Sonbahar Kredisi kampanyası hakkında daha geniş bilgi almak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz veya en yakın İş Bankası şubesine uğrayarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Kamu Çalışanına Sonbahar Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İhtiyaç Kredisi çekerken sadece düşük faize odaklanmayın

Faiz sıfır olsa bile sorulması gereken asıl soru şu: Bu krediye gerçekten ihtiyacım var mı? Ekonomi literatüründe çok ünlü bir...

Emekliye promosyonda gerçek rakam ortaya çıktı

Emekliye promosyonda bankaların gerçek teklifinin yıllık aslında 100 TL olduğu, halka duyurulan 900 TL gibi rakamların hiç konuşulmadığı ortaya çıktı....

Kapat