İş Bankası Kamu Çalışanına Sonbahar Kredisi

İş Bankası’nın sadece kamu çalışanları için başlattığı Sonbahar Kredisi kampanyasında son günler yaklaşıyor. 30 Eylül Çarşamba akşamı sona erecek olan İş Bankası kampanyasında 24 ay vade için aylık % 1.30 oranında düşük faiz uygulaması yapılıyor. Krediden yararlanmak isteyen kamu çalışanları, geri ödemesini ayda 503 TL taksitler halinde yapabiliyorlar. 36 ay vadeyi seçtikleri takdirde ayda 486 TL taksit ödemesi yapmaları yeterli oluyor.

Kamu çalışanları 24 aylık vadenin yanı sıra isterlerse daha kısa veya daha uzun vadeler için de başvuruda bulunabiliyor. Kredinin en kısa vadesi 3 ay, en uzun vadesi ise 36 ay olarak belirlendi. Kullanılabilecek minimum kredi tutarı 2.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 50.000 TL olarak açıklandı.

30 Eylül 2015 akşamına kadar devam edecek olan kampanyadan, tüm kamu çalışanları ile maaşını İş Bankası aracılığıyla alan maaş anlaşmalı müşteriler yararlanabiliyor. Kredi kullandırımı sırasında hayat sigortası yapılıyor. Müşteriden alınan hayat sigortası tutarı, kullanılan tutarına, kredi vadesina ve müşterinin yaşına göre prim tutarı değişkenlik gösterebiliyor. Kredi kullanacak olanlardan kefil veya teminat istenmiyor ama bankanın gerekli görmesi halinde talep edildiği durumlar da olabiliyor. Kredi tahsis Ücretinin başlangıçta bir defaya özgü olarak kullanılan kredi tutarının üzerinden binde 5’i oranında alındığını belirtelim.

İş Bankası Kamu Çalışanı Sonbahar Kredisi kampanyası hakkında daha geniş bilgi almak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz veya en yakın İş Bankası şubesine uğrayarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Kamu Çalışanına Sonbahar Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
TEB Bonus Kredi Kartıyla 12 Taksitli Şipşak Para

TEB Bonus kredi kartı olanların hemen şimdi nakit paraya ulaşma imkanı sunan ŞipŞak Para kampanyası 7 gün 24 saat aralıksız...

Kredi Kartı Taksit Sınırlamasında Yeni Dönem Başladı

Kredi kartında 9 taksit sınırlamasının uzun süredir devam ediyor olması alışverişlerde hayli sıkıntı yaşanmasına neden oluyordu. Hükümetin son yaptığı düzenlemeler...

Kapat