İş Bankası Kredi Kartı Ne Zaman Gelir

İş Bankası’na kredi kartı için başvuru yaptım. Kredi kartım ne zaman gelir? Teslim süresi ne kadar? İş Bankası kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra başvurunun onaylanması durumunda kart basım süresi çok uzun değil. Kredi kartı basıldıktan sonra müşterinin ev ya da işyeri adresine gönderiliyor. Basılmış kredi kartlarını İş Bankası Şubelerinden teslim almak isteyenler kartlarını 10 gün içinde şubeden alabiliyorlar. Ev ya da iş adresini vererek teslimat bekleyenlerin kart teslimleri dağıtım firmasınca yapılıyor.

İş Bankası kredi kartının dağıtım firması tarafından teslim süresi kaç gün? Kart teslimi dağıtım firması tarafından yapılıyor. Bu nedenle bu konudaki süre hakkında sadece azami süre verilebiliyor. Kredi kartının en geç 28 gün içinde eve ya da adrese teslim edilmesi gerekiyor. Bu süre istisnai bir durumlar için geçerli. Genellikle kredi kartı çok daha kısa bir süre içinde adrese teslim ediliyor. Kart bu süre içinde sahibine ulaşmazsa dağıtım firmasınca İş Bankası şubesine teslim ediliyor. Bu durumda adrese teslim edilemeyen kredi kartı şubeden alınabiliyor.

İş Bankası kredi kartım gelmeyenler ne yapmalı? Kart nerede olabilir? 28 günlük azami dağıtım süresi içinde kredi kartları adreslerine gelmeyenler başvuru yaptıkları İş Bankası şubesine giderek kartlarını şubeden teslim alabiliyorlar.

Evde ya da işyerinde yoksam kredi kartım kimlere teslim edilir? Yakınlara ya da çalışanlara verilir mi? Kart sahibinin kendisinin bulunmaması durumunda kredi kartı teslimi eşine, anne, baba, kardeş veya 18 yaşından büyük çocuklarına yapılabiliyor. Bu durumda teslim alanlardan kimlik bilgileri alınıyor. Adres işyeri ise müdür veya amirlere de kart teslimi yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Kredi Kartı Ne Zaman Gelir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank Kamu Personeline 48 Ay Vadeli 70.000 TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank'ın sadece kamu personeli için başlattığı 48 ay vadeli 70.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor. Vakıfbank'ın bu kampanyasından kamuda...

Her Ev İçin Konut Kredisi Alınabilir mi?

Türkiye'de mortgage yasası, dünyadaki örneklerinden biriz daha farklı çıkmıştı. Böyle olmasının nedeni, Türkiye'de gerçek anlamda çok iyi bir ev stoku...

Kapat