İster Mobil İster Tıkla Vakıfbank’tan Anında Gece Gündüz Kredi

Vakıfbank Anında Kredi kampanyası başladı. İster gündüz ister gece, ister evde ister işte; ne zaman istersen iste kullanabileceğin Anında Kredi Vakıfbank’ta. İnterneti ya da cebi olanlar ihtiyaç olduğu anda Vakıfbank Anında Kredi’ye başvuru yapabiliyorlar. Vakıfbank Anında Kredi başvurusu mobilden ya da internetten tek tıkla yapılabiliyor. Anında Kredi şimdilik Vakıfbank maaş müşterilerine özel. Emekli ya da çalışan olsun maaş ödemelerini Vakıfbank’tan alanlar Anında Kredi’nin cazip faiz oranlarından yararlanıyor.

Vakıfbank’ın maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilerine özel olarak sunduğu kredi Anında Kredi bankanın internet şubesi ya da mobil şubesi aracılığıyla kullanılabiliyor. Gece ya da gündüz, internet bağlantısı olan bir cep telefonu olanlar ya da bilgisayardan internete girenler Anında Kredi başvurusu yapabiliyorlar. Anında Kredi internet ya da mobil bankacılık üzerinden alınabiliyor. Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını cep telefonına indirmek çok kolay.

Maaşlarını Vakıfbank’tan alan emekliler ve kamu çalışanları hiçbir sınırlama olmadan Anında Kredi başvurusu yapabiliyor. Özel sektörde çalışan maaş müşterilerinin ise maaşlarını en az 6 aydır Vakıflar Bankası aracılığıyla alıyor olmaları isteniyor.

Anında Kredi diğer ihtiyaç kredileri gibi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Sigortalı kredi kullanmak isteyenler aylık % 1.33 faiz oranıyla Anında Kredi alabiliyor. Sigorta yaptırmak istemeyenlere ise % 1.43 faiz oranı uygulanıyor.

Vakıfbank Anında Kredi başvurusu gece 2.50 ile 3.30 saatleri arasındaki kısa süre dışında gece veya gündüz, 7 gün 24 saat internet ve mobil bankacılık aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Kredi hesabınıza yatırılıyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İster Mobil İster Tıkla Vakıfbank’tan Anında Gece Gündüz Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliye TOKİ’den 250 Liraya Ev Başvurular Başladı

TOKİ'nin emekliye 250 TL aylık taksitlerle vereceği binlerce ev için başvurular kabul edilmeye başlandı. TOKİ Başkanı Ergün Turan, konuyla ilgili...

İsteyene 78. Yıla Özel 50000 TL’ye Kadar Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Halkbank Halk Günü Kredisi kampanyaları 78. yılda da sürüyor. Halkbank'ın 78. kuruluş yıldönümüne özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi kampanyası başladı....

Kapat